Banky.cz Banky.cz - vše o bankách a bankovních produktech: srovnávač, pobočky, bankomaty Banky v ČR COMMERZBANK Aktiengesellschaft
COMMERZBANK Aktiengesellschaft

COMMERZBANK Aktiengesellschaft

Adresa: Jugoslávská 1, 120 21 Praha 2 
IČ: 47610921 
SWIFT: COBA CZ PX 
Kód banky: 6200 
Na českém trhu:  

O bance COMMERZBANK Aktiengesellschaft

Commerzbank AG působí na českém trhu od roku 1992 a patří zde k uznávaným bankovním institucím. Opírá se o detailní znalost lokálního trhu a mezinárodní know-how silné německé finanční skupiny.

Commerzbank AG je druhou největší bankou v Německu a jednou z nejvýznamnějších v Evropě. Spojením dvou tradičně silných německých značek Commerzbank a Dresdner Bank v květnu 2009 vznikla nová Commerzbank, která je silnou univerzální bankou s vyváženým a úspěšným obchodním modelem.

Oblast střední a východní Evropy je pro Commerzbank strategickým regionem. Má zde nejhustší síť obchodních míst ze všech německých bank a je největší německou bankou ve střední a východní Evropě. V celosvětovém měřítku je Commerzbank zastoupena v hlavních ekonomických a finančních centrech.

V České republice se orientuje především na firemní klientelu a na Private Banking. Mezi firemní klienty patří jak firmy s německým zázemím, tak středně velké a velké české společnosti. Produktová paleta je široká a sahá od běžného účtu a platebního styku včetně internetového bankovnictví až po složitější strukturované a konsorciální financování.

Commerzbank má také rozsáhlé know how v oblasti dokumentárních obchodů, akreditivů a financování zahraničního obchodu, kde je její velkou výhodou široká síť korespondenčních bank po celém světě.

Náročné požadavky klientů plní Commerzbank i v oblasti Private Banking a poskytuje jim ojedinělou skladbu bankovních produktů, sestavení individuálního portfolia šitého na míru a Private Placement včetně přístupu na tuzemské a zahraniční kapitálové trhy.

Banky v ČR