Banky.cz Banky.cz - vše o bankách a bankovních produktech: srovnávač, pobočky, bankomaty Banky v ČR Hypoteční banka
Hypoteční banka

Hypoteční banka

Adresa: Radlická 333/150, 150 57 Praha 5 
IČ: 13584324 
SWIFT:  
Kód banky: 2100 
Na českém trhu:  

Produkty banky Hypoteční banka

Expertní hodnocení banky Hypoteční banka

Odnož ČSOB, sídlící v Radlicích v jedné z nejkrásnějších kancelářských budov stejně jako mateřská banka, specializující se čistě na hypoteční úvěry, za to všeho druhu (nejširší portfolio hypoték na trhu v ČR). Platí, že pokud Vaši žádost o hypotéku odmítnou jinde z důvodu komplikací, máte ještě šanci uspět zde. Úrokové sazby a poplatky nejsou nejnižší, ale za tento příplatek dostanete i možnost nadstandardního řešení jinde neřešitelných situací. Web banky, mimochodem dlouhodobě velmi přehledně vedený a uživatelsky přívětivý, jako jeden z prvních začal kdysi dávno nabízet pokročilou kalkulačku úvěrů, kterou později začaly implementovat do svých webových prezentací i banky ostatní.

O bance Hypoteční banka

Jsme tu, abychom vám pomohli bydlet. Ať už budete jednat s pracovníkem Hypotečky v běžné nebo virtuální pobočce, potkáte odborníka na hypotéky. Děláme totiž výhradně hypoteční úvěry. Proto vám dokážeme dobře poradit.

Budeme moc rádi, pokud se i vy přidáte mezi naše početné klienty. Právě díky vám jsme už 6 let největším poskytovatelem hypoték v České republice. Kvalitu našich hypoték oceňuje také odborná veřejnost. Jsme otevření a transparentní - proto už na webu získáte všechny potřebné informace.

Nenutíme vám jeden univerzální produkt. Každý přece žije unikátní život a potřebuje svou hypotéku. Dokážeme vám připravit hypotéku na míru díky několika stům kombinacím hypoték, služeb a parametrů.

Šetříme váš čas a peníze. Hypotéku si můžete vyřídit z domova nebo kanceláře na www.hypotekapowebu.cz zdarma bez poplatků. Naši specialisté jsou vám k dispozici až do 21 hodin, schůzku si můžete rezervovat na www.virtualnipobocka.cz.

Ať už si hypotéku sjednáte na pobočce nebo webu, garantujeme vám úrokovou sazbu po dobu 30 dnů. Pokud by v této době došlo k zvýšení úrokových sazeb, platí pro vás během 30 dnů naše nižší nabídka. Pokud se naopak v této době sazba sníží, samozřejmě se sníží i vaše úroková sazba.

Nemusíte se bát, zda budete mít vždy na splátku. Ztráta zaměstnání nebo nemoc může potkat opravdu každého. Proto si u nás můžete sjednat pojištění hypotéky a splátky budeme platit za vás.

Banky v ČR