HSBC Bank plc - pobočka Praha

Kód banky: 8150
Internet: www.hsbc.cz více informací více

Vyhledat pobočku nebo bankomat

 
  Pobočku      Bankomat
 

O bance

HSBC, která má sídlo v Londýně, je jednou z největších organizací poskytujících bankovní a finanční služby na světě. Její mezinárodní síť se skládá z více než 8 000 poboček v 87 zemích a teritoriích v Evropě, Asii a Tichomoří, na amerických kontinentech, na Středním východě a v Africe. Naše akcie se obchodují na londýnské, hongkongské, newyorské, pařížské a bermudské burze. Akcie HSBC Holdings plc drží téměř 220 000 akcionářů ve zhruba 119 zemích a teritoriích.

Prostřednictvím mezinárodní sítě propojené vyspělou technologií včetně rychle rostoucích možností nabízených v oblasti e-commerce poskytuje HSBC plnou škálu finančních služeb, osobních finančních služeb, komerční bankovnictví, korporátní, investiční bankovnictví a trhy, soukromé bankovnictví a další aktivity. Upozorňujeme, že rozsah nabízených služeb se v jednotlivých zemích může lišit.


 
Air Bank Bank Gutmann Aktiengesellschaft Bank of Tokyo-Mitsubishi BNP Paribas Fortis SA/NV Citibank COMMERZBANK Aktiengesellschaft Crédit Agricole Česká exportní banka Česká národní banka Česká spořitelna Českomoravská stavební spořitelna Českomoravská záruční a rozvojová banka Československá obchodní banka Deutsche Bank Equa bank Evropsko-ruská banka Expobank Fio banka GE Money Bank HSBC Bank plc - pobočka Praha Hypoteční banka ING Bank N. V. J&T BANKA Komerční banka mBank Meinl bank Modrá pyramida stavební spořitelna Oberbank AG Poštová banka, a.s. Poštovní spořitelna PPF banka PRIVAT BANK AG Raiffeisen stavební spořitelna Raiffeisenbank Raiffeisenbank im Stiftland eG Royal Bank of Scotland Saxo Bank A/S Sberbank CZ Stavební spořitelna České spořitelny Sumitomo Mitsui Banking Corporation Europe UniCredit Bank Volksbank Löbau-Zittau eG Všeobecná úverová banka Waldviertler Sparkasse von 1842 AG Western Union International Bank Wüstenrot - stavební spořitelna Wüstenrot hypoteční banka Zuno