Přehled produktů

   
Spořící účet 
Termínovaný vklad 
 
 

ING Bank N. V.

   
KÓD BANKY 3500
Zelená linka 800 159 159
Internet www.ing.cz více informací více
 
 

Vyhledat pobočku / bankomat

   
 
 
  Pobočku      Bankomat
 
 
 

Expertní hodnocení redakce banky.cz

   

Původně životní pojišťovna, která během minulých let začala nabízet i bankovní produkty, resp. zatím z vlastních pouze spořicí účet. O co užší nabídka portfolia produktů, o to kvalitnější kousky. Úrok na spořicím účtu rozhodně neurazil a neurazí, nicméně s příchodem nových bank na trh jako ZUNO, Equabank, Airbank atd. by to chtělo malinko přidat, neb úrok pod 2% začíná pomalu zaostávat.


 

O bance

   

Finanční společnost ING se řadí mezi nejznámější světové bankovní instituce. V České republice zaujímá velmi silnou pozici i díky tomu, že zde působí již devatenáctým rokem. Od roku 1991 je schopna poskytovat špičkový servis jak domácnostem, tak i jednotlivým fyzickým osobám anebo společnostem. Pro své klienty má přichystánu širokou nabídku produktů, nejen v bankovní branži, ale i v odvětví pojišťovacím a v oblasti penzijního připojištění osob.


Základem společnost ING Bank je bezesporu velmi silná finanční skupina ING ustanovená v roce 1991. Vznikla hlavně díky tomu, že se spojily Nationale-Nederlanden a NMB Postbank Group. Samotná zkratka ING je pozůstatkem původního názvu, tedy Internationale Nederlanden Group. Poté, co tato zkratka zdomácněla, došlo k přejmenování celé skupiny na ING Grep N.V. Od svého vzniku zaznamenala tato skupina poměrně rychlou a velkou expanzi. Nejen, že se společnost rozrůstala do nových států, ale získávala také podíly ve světových bankovních společnostech. Tak například ING Bank vlastní podíl v americké pojišťovně Equitable of Iowa anebo německé BHF-Bank. V současné době je kótována skupina ING Group N.V. na burze v nizozemském Amsterdamu.


Své zákazníky si ING Bank získává hlavně díky naprosto neotřelému přístupu k nim. Velkou výhodou je integrace všech bankovních služeb do jednoho bankovního subjektu. Klienti tak mohou využít jak bankovních služeb, tak i pojišťovnictví a v neposlední řadě také správy aktiv.


V současné době se pobočky ING Bank nacházejí téměř ve všech velkých městech v České republice. Za dobu své existence získala ING Bank v České republice hned několik ocenění. Jsou jimi například Zlatá koruna v roce 2003 anebo Certifikát International Quality Award, tedy Mezinárodní cena kvality.


Služby ING Bank jsou velmi různorodé a kromě klasického životního pojištění je možné si u této společnosti sjednat třeba penzijní pojištění anebo investovat do fondů ING. Specializací společnosti ING je mimo jiné také ING Direct. Jedná se o jakýsi inovativní koncept retailového bankovnictví, díky němuž se uplatňuje ING ve všech světových ekonomikách. Pozoruhodným programem se také stal Employee Benefits. Podstatou tohoto programu je poskytování několika zajímavých zaměstnaneckých výhod, které stojí mimo klasické mzdové ohodnocení zaměstnanců. ING poskytuje také penzijní plány a motivační pojištění pro menší i větší podniky.


 
 
 

Kurzy

   
Země    ZměnaStřed
EUR EUR  směr  0,00 %2760400
USD USD  směr  0,00 %2136500
GBP GBP  směr  0,00 %3466000
CAD CAD  směr  0,00 %1932900
RUB RUB  směr  0,00 %56670
JPY JPY  směr  0,00 %1992000
 
Hypotéky - nabídky
  • Získejte doporučení Banky.cz zdarma
  • Díky komplexní znalosti celého trhu nabízíme tu nejvýhodnější hypotéku pro Vás a Vaši situaci
  • Nejpříznivější úroky, nízké poplatky a plný servis
  • Máme silné zázemí a podporu všech bank v ČR