Kategorie novinek

   
 
 

Novinky: Generali Pojišťovna

   
Generali Pojišťovna

Znáte nejhorší díru republiky? Nechte ji s námi opravit

24.10.2014 6:09:21 | Výmoly.cz vyhlašují dnes za podpory Nadace pojišťovny Generali 4. ročník ankety Nejhorší díra republiky. V loňském roce se v ČR do projektu zapojilo 2620 motoristů, kteří dosud nahlásili 4391 úseků s výtluky. Jejich aktivita pomohla silničářům identifikovat kritická místa. 40% z nich bylo opraveno. V loňském ročníku Nejhorší díry republiky zvítězily výtluky na silnici II/236 ve Smečně na Kladensku. Výmoly, které řidiči pojmenovali Tankodrom Smečno, byly již v červenci 2013 opraveny. Zatímco anticenu si vloni odnesl Středočeský kraj, ve kterém Smečno na Kladensku leží, cenu za opravy získali silničáři Moravskoslezského kraje, kterým se podařilo opravit 52 % nahlášených výtluků. Nejhorší díru budou stejně jako loni hledat také řidiči v Maďarsku a na Slovensku, kam se projekt v loňském roce rozšířil.

Generali Pojišťovna

Aprílová nabídka - Pojistěte si svou inteligenci u Generali

24.10.2014 6:09:07 | Na Apríla přichází pojišťovna GENERALI na trh s převratnou novinkou – pojištěním IQ +/-. „Každý, kdo nabyl přesvědčení, že jeho společenské uplatnění či rodinné poměry souvisí s výší jeho IQ, si tuto výši může do budoucna pojistit,“ uvedl tiskový mluvčí pojišťovny GENERALI Jiří Cívka.

Generali Pojišťovna

Pojistěte si svou inteligenci u Generali! Novinka startuje 1. dubna

24.10.2014 6:08:57 | Na Apríla přijde pojišťovna GENERALI na trh s převratnou novinkou – pojištěním IQ +/-. „Každý, kdo nabyl přesvědčení, že jeho společenské uplatnění a rodinné poměry souvisí s výší jeho IQ, si tuto výši může do budoucna pojistit,“ uvedl tiskový mluvčí pojišťovny GENERALI Jiří Cívka.

Generali Pojišťovna

Přes mírnější zimu způsobil mráz více škod než před rokem. Lidé jej možná už ani nečekali

24.10.2014 6:08:42 | Přestože byla právě skončená zima mnohem mírnější než předešlé, způsobila nemalé škody. Oproti roku 2012 sice přinesla méně škod, v některých ohledech ji ale překonala. Například v případě škod způsobených mrazem. Dokládají to statistiky pojišťovny Generali. „Přiklad loňské zimy ukazuje, jak nebezpečné může být podcenění přírodních živlů. Přestože jsme si moc nezalyžovali, zimní škody nejsou zanedbatelné,“ hodnotí Jiří Střelický, ředitel produktového managementu pojišťovny Generali.

Generali Pojišťovna

Účet zimních dovolených – méně zranění i střevních potíží

24.10.2014 6:08:29 | Letošní zima byla velmi mírná a to i v počtu pojistných událostí, které musela s českými turisty řešit pojišťovna Generali. „Za celou zimu šlo o 769 případů, především úrazy a infekční onemocnění,“ říká Pavel Sivák, vedoucí oddělení pojištění osob pojišťovny Generali. Jak dodává, jde o meziroční pokles o 373 případů.