Kategorie novinek

   
 
 

Novinky: Generali Pojišťovna

   
Generali Pojišťovna

Cesta na hory bez pojištění může přijít pořádně draho

12.5.2015 2:03:34 | Pololetní vysvědčení je minulostí. Od pondělí se opět roztočí kolotoč jarních prázdnin a řada českých rodin vyrazí na lyžovačku do zahraničí. Taková dovolená se ale může řádně zkomplikovat, pokud vás potká pojistná událost.

Generali Pojišťovna

Jarní prázdniny přinášejí zábavu, odpočinek, ale také nebezpečí úrazů - Ústecký kraj

12.5.2015 2:03:34 | V prvních okresech Ústeckého kraje začínají příští týden jarní prázdniny. Dočkat se jich už nemohou školáci a studenti z Ústecka, Chomutovska a Mostecka. V dalších týdnech se pak školy uzavřou postupně v okresech Louny, Litoměřice, Děčín a Teplice.

Generali Pojišťovna

Jarní prázdniny přinášejí zábavu, odpočinek, ale také nebezpečí úrazů - Olomoucký kraj

12.5.2015 2:03:34 | V prvním okrese Olomouckého kraje začínají příští týden jarní prázdniny. Dočkat se jich už nemohou školáci a studenti z Olomoucka, Šumperska a Jesenicka. V dalších týdnech se pak školy uzavřou postupně v okresech Prostějov a Přerov.

Generali Pojišťovna

Jarní prázdniny přinášejí zábavu, odpočinek, ale také nebezpečí úrazů - Plzeňský kraj

12.5.2015 2:03:34 | V prvních okresech Plzeňského kraje začínají příští týden jarní prázdniny. Dočkat se jich už nemohou školáci a studenti z Klatovska a Rokycanska. V dalších týdnech se pak školy uzavřou postupně v okresech Domažlice, Tachov, Plzeň-město, Plzeň-sever a Plzeň-jih.

Generali Pojišťovna

Jarní prázdniny přinášejí zábavu, odpočinek, ale také nebezpečí úrazů - Pardubický kraj

12.5.2015 2:03:34 | V Pardubickém kraji začínají příští týden jarní prázdniny. Dočkat se jich už nemohou školáci a studenti z Chrudimska, Svitavska, Orlickoústecka i Pardubicka. Pardubický kraj je přitom jedním z těch, kde se dveře škol uzavřou ve všech okresech najednou.

 
Air Bank Bank Gutmann Aktiengesellschaft Bank of China Bank of Tokyo-Mitsubishi BNP Paribas Fortis SA/NV Citibank COMMERZBANK Aktiengesellschaft Crédit Agricole Česká exportní banka Česká národní banka Česká spořitelna Českomoravská stavební spořitelna Českomoravská záruční a rozvojová banka Československá obchodní banka Deutsche Bank Equa bank ERB Bank Expobank Fio banka HSBC Bank plc - pobočka Praha Hypoteční banka ING Bank N. V. J&T BANKA Komerční banka mBank Meinl bank Modrá pyramida stavební spořitelna MONETA Money Bank Oberbank AG Poštová banka, a.s. Poštovní spořitelna PPF banka PRIVAT BANK AG Raiffeisen stavební spořitelna Raiffeisenbank Raiffeisenbank im Stiftland eG Royal Bank of Scotland Saxo Bank A/S Sberbank CZ Stavební spořitelna České spořitelny Sumitomo Mitsui Banking Corporation Europe UniCredit Bank Volksbank Löbau-Zittau eG Všeobecná úverová banka Waldviertler Sparkasse von 1842 AG Western Union International Bank Wüstenrot - stavební spořitelna Wüstenrot hypoteční banka Zuno