Kategorie novinek

   
 
 

Novinky: Generali Pojišťovna

   
Generali Pojišťovna

S oblibou cyklistiky roste i počet úrazů na kolech

23.1.2015 2:03:46 | Češi propadli cyklistice. Podle průzkumů každý pátý Čech tráví většinu svého volného času na kole a posledních pět let pozvolna stoupá zájem o cyklistické letní dovolené v zahraničí. To s sebou ovšem nese i stinnou stránku. „Vloni jsme řešili dvě stovky úrazů cyklistů, což byl desetiprocentní nárůst oproti předcházejícímu roku,“ upozorňuje Pavel Sivák, vedoucí oddělení pojištění osob pojišťovny Generali.

Generali Pojišťovna

Dorland připravil pro Generali kampaň na povinné ručení s garancí ceny na tři roky

23.1.2015 2:03:46 | Jarní kampaň na podporu prodeje povinného ručení Komplet PLUS pojišťovny Generali startuje 1. května. Zaměřuje se především na dobré řidiče starší 35 let. Ti mohou u Generali získat povinné ručení za výhodnou cenu, jejíž výše je navíc garantována na tři roky. Jako bonus nabízí krytí havarijního rizika střetu se zvířetem či poškození zvířaty. Kampaň připravila agentura Dorland.

Generali Pojišťovna

Čarodějnice slaví 84 procent Čechů. Jsou rizikovější než 1. máj

23.1.2015 2:03:46 | Pálení čarodějnic patří v ČR mezi oblíbené svátky. „Podle aktuálního průzkumu Generali slaví Filipojakubskou noc 84 procent Čechů, polovina z nich pravidelně, druhá polovina příležitostně,“ říká mluvčí pojišťovny Jiří Cívka. Ze statistik Generali také vyplývá, že 30. duben, kdy se Čarodějnice slaví, je až několikanásobně rizikovějším dnem, než následující 1. květen. Nikoliv z hlediska požárů, jak by se na první pohled mohlo zdát, ale především na silnicích.

Generali Pojišťovna

Blíží se start letní turistické sezóny. Jaká byla ta minulá?

23.1.2015 2:03:46 | Méně nešťastných případů zdravotních obtíží českých turistů v zahraničí oproti předchozím rokům musela vloni řešit pojišťovna Generali.

Generali Pojišťovna

Náklady na lékařské ošetření v zahraničí rostou

23.1.2015 2:03:46 | V loňské letní sezóně řešila pojišťovna Generali méně zdravotních potíží českých turistů v zahraničí než v předchozích letech. Průměrné náklady na většinu lékařských zákroků v cizích zemích ale naopak stouply. „Vzhledem k trendu rostoucích cen za ošetření v zahraničí jsme se rozhodli pro letošní letní sezónu navýšit limity pojistného plnění u cestovního pojištění,“ uvádí Lukáš Volf, produktový manažer pojišťovny Generali.