Kategorie novinek

   
 
 

Novinky: Generali Pojišťovna

   
Generali Pojišťovna

Generali odhalila pojistné podvody za bezmála 40 milionů korun

28.2.2015 2:02:39 | Za devět měsíců roku 2014 odhalili detektivové pojišťovny Generali pojistné podvody za více než 39 milionů korun. „Tradičně nejvíce pokusů o podvod spáchali obyvatelé Prahy, na druhé místo se posunul Moravskoslezský kraj, na Středočechy tentokrát zbyla třetí příčka. Nejméně pokusů o podvod zaznamenala Generali v kraji Olomouckém a Zlínském a na Vysočině,“ uvedl tiskový mluvčí pojišťovny Generali Jiří Cívka.

Generali Pojišťovna

Řidiče čeká víkend mnoha rizik

28.2.2015 2:02:39 | Čtyřicet řidičů ze sta považuje podzimní počasí za riziko pro bezpečnou jízdu autem a dalších pětadvacet považuje za rizikové nejen počasí, ale také přechod z letního času na zimní. Uvedli to v exkluzivním průzkumu, který si nechala zpracovat pojišťovna Generali.

Generali Pojišťovna

Od soboty bychom měli jezdit na zimních pneumatikách

28.2.2015 2:02:39 | Čeští řidiči si rychle zvykli na povinnou zimní výbavu svých vozů. Podle exkluzivního průzkumu pojišťovny Generali pravidelně přezouvá pneumatiky 96% řidičů. Jedno procento nepřezouvá a v zimě nejezdí. Zbývají tři procenta hazardérů, kteří přiznávají, že pneumatiky nemění, ale v zimě jezdí. „Osmaosmdesát procent řidičů uvádí, že se při špatném počasí cítí v autě se zimními gumami bezpečněji. Deset procent tvrdí, že nepozoruje rozdíl a dvě procenta se z nějakého důvodu bezpečněji necítí,“ shrnuje tiskový mluvčí pojišťovny Generali Jiří Cívka.

Generali Pojišťovna

Čeští řidiči se při koupi auta rozhodují hlavně podle ceny

28.2.2015 2:02:39 | Nejdůležitějším kritériem, které ovlivňuje koupi auta, je pro české řidiče jeho cena. Vyplývá to z exkluzivního průzkumu pojišťovny Generali. „Cena je rozhodujícím ukazatelem pro třiaosmdesát procent českých šoférů, následuje spotřeba a také objem a výkon motoru,“ přibližuje tiskový mluvčí Generali Jiří Cívka.

Generali Pojišťovna

Škodolibý kamínek, strom u souseda na dvoře či vychytralá včela aneb silvestrovské perličky

28.2.2015 2:02:39 | Konec roku je pro mnohé z nás obdobím předsevzetí do roku nového, ale také bilancování toho, který právě končí. Nejinak je tomu třeba u pojišťoven a jejich likvidátorů, kteří dávají s blížícím se Silvestrem k dobru kuriózní příběhy klientů, kteří se na pojišťovnu obrátili s hlášením škody. „Mnohá vysvětlení vyvolávají zpětně úsměv na tváři, obzvlášť v případech, kdy vše dobře dopadlo,“ říká mluvčí pojišťovny Generali Jiří Cívka. Samozřejmě, že nikdo z nás by nikomu nepřál dostat se do situace, kdy by přišel k úhoně buď on sám, nebo jeho majetek. Případy, které zmiňujeme, jsou už vypořádány. Přestože na začátku vypadaly hrozivě a nikomu při nich do smíchu nebylo, naštěstí vše dobře dopadlo. S odstupem času jsou taková hlášení o škodních událostech spíše jen zábavným zpestřením. „Když jsem přijížděl domů, vjel jsem omylem do jiného dvora a tam naboural do stromu, protože ho doma na tomto místě nemáme,“ popisuje svůj vtipný omyl, který skončil škodou na vozidle, ale naštěstí ne na zdraví, jeden z klientů. Je možné, že strom už teď ve dvoře nemá ani jeho soused.

 
Air Bank Bank Gutmann Aktiengesellschaft Bank of Tokyo-Mitsubishi BNP Paribas Fortis SA/NV Citibank COMMERZBANK Aktiengesellschaft Crédit Agricole Česká exportní banka Česká národní banka Česká spořitelna Českomoravská stavební spořitelna Českomoravská záruční a rozvojová banka Československá obchodní banka Deutsche Bank Equa bank Evropsko-ruská banka Expobank Fio banka GE Money Bank HSBC Bank plc - pobočka Praha Hypoteční banka ING Bank N. V. J&T BANKA Komerční banka mBank Meinl bank Modrá pyramida stavební spořitelna Oberbank AG Poštová banka, a.s. Poštovní spořitelna PPF banka PRIVAT BANK AG Raiffeisen stavební spořitelna Raiffeisenbank Raiffeisenbank im Stiftland eG Royal Bank of Scotland Saxo Bank A/S Sberbank CZ Stavební spořitelna České spořitelny Sumitomo Mitsui Banking Corporation Europe UniCredit Bank Volksbank Löbau-Zittau eG Všeobecná úverová banka Waldviertler Sparkasse von 1842 AG Western Union International Bank Wüstenrot - stavební spořitelna Wüstenrot hypoteční banka Zuno