Kategorie novinek

   
 
 

Novinky: ING pojišťovna

   
ING pojišťovna

Úprava poplatků spojených s řízením finančních fondů

1.4.2013 6:00:00 | S účinností od 1. dubna 2013 upravuje ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku (dále jen „ING Životní pojišťovna“) strukturu poplatků spojených s řízením finančních fondů a správy investic v rámci produktů investičního životního pojištění.

ING pojišťovna

Fincentrum Banka roku 2013: dvě stříbrné medaile pro ING Pojišťovnu

13.11.2013 6:00:00 | ING Životní pojišťovna a ING Penzijní společnost i letos bodovaly v prestižní soutěži Fincentrum Banka roku 2013. Pojišťovací část ING obsadila ve dvanáctém ročníku dvě druhá místa, a to v kategoriích Penzijní společnost roku a Životní pojištění roku s produktem ING Smart. V obou kategoriích se ING umisťuje pravidelně, a potvrzuje tak svoji pevnou pozici na českém trhu.

ING pojišťovna

Renata Mrázová je opět druhou dámou českého byznysu

14.11.2013 7:00:00 | Generální ředitelka ING Pojišťovny ČR/SR Renata Mrázová se v letošním devátém ročníku ankety Hospodářských novin a portálu iHNED.cz TOP 25 žen českého byznysu umístila na druhém místě. Obhájila tak stejnou pozici, kterou získala i v loňském roce. V dílčí oborové kategorii Finance získala tak jako loni místo první.

ING pojišťovna

Všechno nejlepší do nového roku!

16.12.2013 8:00:00 | Vážené klientky, vážení klienti, přátelé, ráda bych vám za celý tým ING Životní pojišťovny a ING Penzijní společnosti poděkovala za projevenou důvěru. Věříme, že pro vás byla spolupráce s námi přínosná a bude úspěšně pokračovat i v nadcházejícím období. A protože nám Vánoce již klepou na dveře, přejeme vám jejich prožití po boku vašich nejbližších. Ať je pro vás čas vánoční obdobím klidu a odpočinku, během něhož načerpáte energii do nového roku. Rok 2014 přinese jistě mnoho nového a my pevně doufáme, že pro vás všechny bude rokem úspěšným, ať již po stránce pracovní, tak i té osobní. Vstupte do Nového roku pravou nohou! Renata Mrázová, generální ředitelka ING Pojišťovny ČR a SR

ING pojišťovna

Zapomeňte na stereotypy a oslavte Světový den investičních fondů tím, že začnete investovat

16.4.2014 12:00:00 | Podle průzkumu ING Pojišťovny si tři čtvrtiny Čechů vytváří finanční rezervy*. Dlouhodobě nejvyužívanějším finančním produktem jsou stále bankovní vklady. Na nich mají Češi uloženu téměř polovinu svých volných peněz. A právě úročení bankovních vkladů v posledním roce kleslo na historické minimum, a jen těžko pokryje inflaci. Není už na čase se pro lepší zhodnocení vkladů podívat i na jiné finanční produkty? Pro ty, kteří se zatím necítí na samostatné investování, jsou zajímavou cestou životní pojištění nebo doplňkové penzijní spoření.

1 |2  z 2   
 
Air Bank Bank Gutmann Aktiengesellschaft Bank of Tokyo-Mitsubishi BNP Paribas Fortis SA/NV Citibank COMMERZBANK Aktiengesellschaft Crédit Agricole Česká exportní banka Česká národní banka Česká spořitelna Českomoravská stavební spořitelna Českomoravská záruční a rozvojová banka Československá obchodní banka Deutsche Bank Equa bank Evropsko-ruská banka Expobank Fio banka GE Money Bank HSBC Bank plc - pobočka Praha Hypoteční banka ING Bank N. V. J&T BANKA Komerční banka mBank Meinl bank Modrá pyramida stavební spořitelna Oberbank AG Poštová banka, a.s. Poštovní spořitelna PPF banka PRIVAT BANK AG Raiffeisen stavební spořitelna Raiffeisenbank Raiffeisenbank im Stiftland eG Royal Bank of Scotland Saxo Bank A/S Sberbank CZ Stavební spořitelna České spořitelny Sumitomo Mitsui Banking Corporation Europe UniCredit Bank Volksbank Löbau-Zittau eG Všeobecná úverová banka Waldviertler Sparkasse von 1842 AG Western Union International Bank Wüstenrot - stavební spořitelna Wüstenrot hypoteční banka Zuno