Kategorie novinek

   
 
 

Novinky: ING pojišťovna

   
ING pojišťovna

Nový zákon o dani z příjmů láká neférové zprostředkovatele, varuje již i ČNB

13.11.2014 10:00:00 | V souvislosti s chystanou novelou zákona o dani z příjmů varuje ČNB před možnými nekalými praktikami pojišťovacích zprostředkovatelů. Ti pod rouškou kontroly souladu smluv o životním pojištění s touto legislativní změnou nabádají klienty k jejich rušení a uzavření smluv nových. To je však pro klienty nevýhodné a zbytečné.

ING pojišťovna

Akcie NN Group byly dnes uvedeny na burzu. Cena za jednu akcii byla stanovena na 20 eur.

2.7.2014 9:00:00 | Dnes 2. 7. 2014 v 9 hodin se začaly na amsterdamské burze Euronext obchodovat akcie NN Group. Cena za jednu akcii byla stanovena na 20 eur. ING Group se po konzultaci s NN Group rozhodla navýšit objem akcií, které bude v rámci první tranše IPO (primárního úpisu akcií) nabízet, z původně oznámených 70 milionů eur na 77 milionů eur. Důvodem je velký zájem investorů. Tzv. den vypořádání (ukončení první části IPO) se očekává 7. července 2014. V tento den se NN Group stane nezávislou organizací a bude zaveden nový korporátní model řízení se správní, výkonnou a dozorčí radou.

ING pojišťovna

ING oznámila orientační cenu akcií a rozsah nabídky pro plánované IPO NN Group

17.6.2014 9:00:00 | ING Group včera oznámila orientační cenové rozpětí nabízených akcií a rozsah nabídky pro plánované IPO NN Group. Obchodování akcií NN Group by mělo podle očekávání začít na amsterdamské burze Euronext dne 2. července 2014.

ING pojišťovna

ING oznámila svůj záměr provést IPO a zalistovat NN Group na burzu Euronext Amsterdam

5.6.2014 10:00:00 | ING dnes potvrdila svůj záměr provést primární úpis akcií (tzv. IPO) a uvést NN Group, mezinárodní finanční společnost, která nabízí penzijní produkty, produkty životního pojištění, neživotního pojištění, správu investic a bankovnictví (pouze v Nizozemsku) svým klientům v Evropě a Japonsku, na burzu Euronext Amsterdam. NN Group je v současné době zcela ve vlastnictví ING Group.

ING pojišťovna

ING Pojišťovna se připravuje na IPO

28.5.2014 6:00:00 | Pojišťovací část ING Group plánuje tento rok vstoupit na burzu a pod novým názvem NN začít novou éru svého fungování coby nezávislá evropská pojišťovna. V této souvislosti zveřejnilo holandské vedení v poslední době několik zpráv, které dokládají, že přípravy na IPO jsou v plném proudu.