Kategorie novinek

   
 
 

Novinky: ING pojišťovna

   
ING pojišťovna

Úprava poplatků spojených s řízením finančních fondů

1.4.2013 6:00:00 | S účinností od 1. dubna 2013 upravuje ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku (dále jen „ING Životní pojišťovna“) strukturu poplatků spojených s řízením finančních fondů a správy investic v rámci produktů investičního životního pojištění.

ING pojišťovna

Fincentrum Banka roku 2013: dvě stříbrné medaile pro ING Pojišťovnu

13.11.2013 6:00:00 | ING Životní pojišťovna a ING Penzijní společnost i letos bodovaly v prestižní soutěži Fincentrum Banka roku 2013. Pojišťovací část ING obsadila ve dvanáctém ročníku dvě druhá místa, a to v kategoriích Penzijní společnost roku a Životní pojištění roku s produktem ING Smart. V obou kategoriích se ING umisťuje pravidelně, a potvrzuje tak svoji pevnou pozici na českém trhu.

ING pojišťovna

Renata Mrázová je opět druhou dámou českého byznysu

14.11.2013 7:00:00 | Generální ředitelka ING Pojišťovny ČR/SR Renata Mrázová se v letošním devátém ročníku ankety Hospodářských novin a portálu iHNED.cz TOP 25 žen českého byznysu umístila na druhém místě. Obhájila tak stejnou pozici, kterou získala i v loňském roce. V dílčí oborové kategorii Finance získala tak jako loni místo první.

ING pojišťovna

Všechno nejlepší do nového roku!

16.12.2013 8:00:00 | Vážené klientky, vážení klienti, přátelé, ráda bych vám za celý tým ING Životní pojišťovny a ING Penzijní společnosti poděkovala za projevenou důvěru. Věříme, že pro vás byla spolupráce s námi přínosná a bude úspěšně pokračovat i v nadcházejícím období. A protože nám Vánoce již klepou na dveře, přejeme vám jejich prožití po boku vašich nejbližších. Ať je pro vás čas vánoční obdobím klidu a odpočinku, během něhož načerpáte energii do nového roku. Rok 2014 přinese jistě mnoho nového a my pevně doufáme, že pro vás všechny bude rokem úspěšným, ať již po stránce pracovní, tak i té osobní. Vstupte do Nového roku pravou nohou! Renata Mrázová, generální ředitelka ING Pojišťovny ČR a SR

ING pojišťovna

Zapomeňte na stereotypy a oslavte Světový den investičních fondů tím, že začnete investovat

16.4.2014 12:00:00 | Podle průzkumu ING Pojišťovny si tři čtvrtiny Čechů vytváří finanční rezervy*. Dlouhodobě nejvyužívanějším finančním produktem jsou stále bankovní vklady. Na nich mají Češi uloženu téměř polovinu svých volných peněz. A právě úročení bankovních vkladů v posledním roce kleslo na historické minimum, a jen těžko pokryje inflaci. Není už na čase se pro lepší zhodnocení vkladů podívat i na jiné finanční produkty? Pro ty, kteří se zatím necítí na samostatné investování, jsou zajímavou cestou životní pojištění nebo doplňkové penzijní spoření.