Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #1483, Účet slovenské Sberbank v Česku

Účet slovenské Sberbank v Česku, Běžný účet

14.7.2014 Běžný účet

Dobrý den, jsem Slovák, no momentálne bydlím a pracuji v České republice. Otevrel jsem si účet v slovenské bance Sberbank SK, mužu tento účet plnohodnotne vuyžívat taky v České republice, a to vkládat naň peníze v pobočkách Sberbank CZ, vykonávat transakce a pod.
Za odpoved vopred dakujem. Adam B.

Dobrý den,
bohužel nikoliv - takto mezinárodně integrovaná Sberbank (ani většina jiných bank) není.
Při střídavém pobytu v ČR/SR doporučuji FIO Banku, která má platební styk ČR/SR bez poplatků.

Petr JermářBanky.cz