Nemôžeme dostať peniaze z účtu v Era ČSOB? Čo robiť v tejto situácii?

15.12.2015 Banka

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať resp. poradiť. Manžel má účet v Era ČSOB - a minuly mesiac ( oktober) t.j. vo výpise mu prišla ponuka, na zmenu banky do Royal BS. Nevšimli sme si, že sme mali napísať písomnú žiadosť do 6.12.2015 , ak s tým nesúhlasíme. Takže manžel má teraz peniaze na ich účte a nemôžeme sa k nim dostať.Mohli by ste mi prosím nejako pomôcť alebo poradiť čo máme robiť. Ako si ma manžel vybrať peniaze z ich účtu. Ďakujem za akúkoľvek radu, pekný den.

Dobrý den,

to se mi nějak nezdá, Royal Bank of Scotland v ČR retailový trh nikdy neměla a navíc se tato banka rozhodla své aktivity v ČR ukončit. Naopak skupina ČSOB provozující ERA by v případě odprodeje kmene klientů spíše klienty převedla do ČSOB. Ale ani ERA trh neopouští, tedy to nedává smysl.

Je ten výpis skutečně pravý, nejedná se o nějaký podvod?