Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #3339, Co všechno může exekutor zabavit?

Co všechno může exekutor zabavit?, Exekuce a insolvence

Dobrý den, může napadnout exukutor mé úspory?

Dobrý den,

ano - exekutor může nechat obstavit většinu Vašeho majetku až na drobné výjimky jako nezabavitelná část výplaty, domácí mazlíčky, atd. Jako první se obvykle zabavují peníze na účtech (běžný účet, spořící účet, termínovaný vklad, stavební spoření).