Proč exekutoři ruší blokace účtu, když exekuce stále trvají a pohledávky nejsou zaplacené?

Dobrý den , mám 3 exekuce a všichni 3 exekutoři mi udělali blokaci na účet. Teď mi chodí z banky zprávy, jak ji jeden po druhém ruší. Moc tomu nerozumím, exekuce trvají, pohledávky ještě zaplacené nemám, tak proč je ruší ?

Dobrý den,

u jaké banky máte účet veden a jaký na něm máte aktuálně zůstatek? Pokud exekutoři zjistili, že zůstatek je nulový a banka by Vám měla dál účtovat poplatky za vedení účtu, které by z Vás nikdy nevymohla (protože jste v exekuci), pak Vám třeba banka účet právě ruší. Nebo se může jednat o nedorozumění či technický problém (exekutoři nedodali bance dostatečné podklady pro blokaci účtu).