Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #3555, Existuje chybně zadaný účet?

Existuje chybně zadaný účet?, Platba

11.5.2017 Platba

Dobrý den, poslala jsem 9.5.2017 ze svého účtu platbu do vaší banky 2011020102/0600, no ale platba neměla být k vám ale pod kódem banky 6000. Je u vás takové číslo účtu a nebo se mě platba vrátí zpět kvůli neplatnosti účtu?

Dobrý den,

nejsme MONETA Money Bank ani jiná banka, ale poradenský portál. Informaci ohledně existence čísla účtu Vám žádná banka bohužel sdělit nemůže z důvodu zachování bankovního tajemství. Doporučuji vyčkat 4 pracovní dny od momentu odeslání platby. Pokud se peníze nevrátí, účet existoval. V takovémto případě kontaktujte svou banku, která oficiálně vyzve majitele chybně zadaného účtu k navrácení peněz.