Kam uložit 150 000 Kč?, Spoření

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
29.6.2017 Spoření

Dobrý den, rád bych si založil spořící účet. Od rodičů mám našetřeno +/- 150 000,- , tyto peníze bych si nechal okamžitě převést na spořící účet, kam bych si po založení měsíčně přispíval ze začátku 4 500,- (po dobu 6ti měsíců) a po půl roce 2 000,- měsíčně. Rád bych, abych měl peníze k dispozici, abych mohl například 1x do měsíce vybírat. Nevíte, jaká banka by mi mohla nabídnout nejvýhodnější spořící účet? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

volte spořící účet od Air Bank (1% do 350 000 Kč) nebo Equa bank (0,8% do 200 000 Kč). Pro získání úroku je třeba si u obou bank založit bezplatný běžný účet (vřele doporučuji) a u Air Bank 5x měsíčně zaplatit kartou (u Equa bank jen 3x nebo si na účet zasílat min. 10 000 Kč měsíčně). Při nesplnění podmínky je daný měsíc účet neúročen (Air Bank) nebo úročen méně (0,2% Equa bank).

Pokud nechcete tyto podmínky plnit, doporučuji ING Bank, kde získáte 0,5% do 300 000 Kč bez podmínek a bonus 500 Kč za první vloženou tisícovku.