KB nebo MONETA Money Bank?, Běžný účet

6.6.2017 Běžný účet

Je pravda, že MONETA Money Bank má zdarma vklady hotovosti, výběry z bankomatu, vedení účtu bez podmínek i cestovní pojištění zdarma? Jaký musí být měsíční vklad na účet u KB, aby bylo vedení účtu zdarma? Je možné tam vložit peníze a druhý den cokoliv vybrat?

Dobrý den,

MONETA Money Bank nabízí vedení účtu bez poplatku při příjmu min. 7 000 Kč zasílaném na účet (jinak 149 Kč/měsíc). Zdarma/v ceně jsou vklady na pobočce, výběry z vlastní sítě bankomatů, tuzemský platební styk a platební karta. Za cestovní pojištění se připlácí.

KB nabízí to samé, ale navíc s cestovním pojištěním v ceně/zdarma. Pro příjem zasílaný na účet není striktně stanovena min. hranice a při nesplnění této podmínky si KB účtuje jen 68 Kč/měsíc.

V obou případech je možné peníze jeden den na účet poslat a druhý den je vybrat.