Royal Bank of Scotland

Kód banky: 5400
Zelená linka: 800 180 080
Internet: www.rbs.cz více informací více

Vyhledat pobočku nebo bankomat

 
  Pobočku      Bankomat
 

O bance

RBS je globální bankou. Zaměřujeme se zejména na spolupráci s velkými korporacemi a finančními a státními institucemi. Díky našim zkušenostem v této oblasti jsme schopni být jejich hlavním bankovním partnerem po celém světe a nabídnout širokou škálu služeb v risk managementu a investičním bankovnictví.


RBS Group byla založena v Edinburghu v roce 1727 a od té doby se výrazně rozrostla. Mezi naše značky patří: NatWest, Ulster Bank, Coutts, Citizens a mnoho dalších pojišťovacích a finančních institucí.


V minulých pěti letech banka dosáhla přední pozice na každém trhu, na který vstoupila, a dnes je hlavním vedoucím globálním poskytovatelem dluhopisů, úvěrů, cenných papírů, účelového financování, projektového financování, treasury produktů a produktů risk managementu.


Dbáme na budování dlouhodobých vztahů s velkými korporacemi a vybranými středně velkými společnostmi, naše služby zahrnují finanční trh, transakční a korporátní bankovnictví.


Soustředíme se na klíčová odvětví jako jsou:

  • Finanční instituce a veřejný sektor
  • Spotřební a automobilový průmysl
  • Energetický průmysl
  • Telekomunikace, média, technologie a zdravotnictví


 
Air Bank Bank Gutmann Aktiengesellschaft Bank of Tokyo-Mitsubishi BNP Paribas Fortis SA/NV Citibank COMMERZBANK Aktiengesellschaft Crédit Agricole Česká exportní banka Česká národní banka Česká spořitelna Českomoravská stavební spořitelna Českomoravská záruční a rozvojová banka Československá obchodní banka Deutsche Bank Equa bank Evropsko-ruská banka Expobank Fio banka GE Money Bank HSBC Bank plc - pobočka Praha Hypoteční banka ING Bank N. V. J&T BANKA Komerční banka mBank Meinl bank Modrá pyramida stavební spořitelna Oberbank AG Poštová banka, a.s. Poštovní spořitelna PPF banka PRIVAT BANK AG Raiffeisen stavební spořitelna Raiffeisenbank Raiffeisenbank im Stiftland eG Royal Bank of Scotland Saxo Bank A/S Sberbank CZ Stavební spořitelna České spořitelny Sumitomo Mitsui Banking Corporation Europe UniCredit Bank Volksbank Löbau-Zittau eG Všeobecná úverová banka Waldviertler Sparkasse von 1842 AG Western Union International Bank Wüstenrot - stavební spořitelna Wüstenrot hypoteční banka Zuno