Banky.cz Banky.cz Hypoteční slovník Hypotéka pro podnikatele

Hypotéka pro podnikatele

Definice Hypotéka pro podnikatele

Jedná se o hypoteční úvěr pro osoby, které podnikají na ŽL (Hypotéka pro OSVČ). Podmínky pro zisk hypotéky jsou podnikání nejméně 12 měsíců nepřetržitě a nemít záporné daňové přiznání ze kterého se vypočítává bonita žadatele.


Účel hypotéky
CO JE TO LTV? TEXT LTV
Zavřít
ABYCHOM VÁM MOHLI NAJÍT VYPOTÉKU, vyplňte své kontaktní údaje
Co znamená LTV?Anglická zkratka Loan To
Value. Značí poměr výše úvěru oproti hodnotě nemovitosti.
Anglická zkratka Loan To
Value. Značí poměr výše úvěru oproti hodnotě nemovitosti.
LTV %
NAJDEME VÁM HYPOTÉKU S ÚROKEM
již od 2.38 %

Dotazy v poradně k Hypotéka pro podnikatele

M

#14623, Získáme hypotéku?, Hypoteční poradna, 22.6.2021

Dobrý den, chci se zeptat, jak v dnešní době funguje žádost o hypotéku a zda bychom měli s přítelem nárok. Já jsem na mateřské dovolené a pobírám 8 535 Kč a mám ještě otevřenou živnost, kde se dá připočíst ještě dalších 12 115 Kč/měs. Kdybych žádala sama o hypotéku, tak by mi ji asi nedali, že? Nicméně, přítel je taktéž živnostník a můj druhý dotaz je, kolik by nám stačilo, připočíst k mým měsíčním financím, abychom hypotéky docílili (cca 4 mil.) Co všechno za podklady potřebujeme a v jaké bance by mi umožnili vzít si hypotéku na mateřské dovolené? Jinak jsem zaměstnána na dobu neurčitou a mám živnost. Mockrát Vám děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den,

mateřskou lze uvažovat pouze jako doplňkový příjem k jinému příjmu ze zaměstnání či živnosti. Celkový příjem kolem 21 000 Kč (mateřská a živnost) pro získání hypotéky ve výši 4 mil. Kč nestačí. Budete tak muset o hypoteční úvěr požádat s přítelem společně. Prostudujte podmínky pro získání hypotéky a kontaktujte prosím naše hypoteční poradce, kteří s Vámi vše proberou a doporučí nejlepší možné řešení. Doporučuji náš článek Hypotéka pro podnikatele.

Články o Hypotéka pro podnikatele

Hypotéka pro podnikatele: jaké jsou její možnosti a jak ji získáte

Hypotéka pro podnikatele: jaké jsou její možnosti a jak ji získáte

6.11.2020, Hypotéka

…nedosáhnete. Podívejte se, co všechno musíte splnit, abyste ji získali, a jakéjsou základní varianty hypotéky pro podnikatele. Pod pojmem hypotéka pro podnikatele se mohouskrývat 2 odlišné půjčky: Klasická hypotéka na vlastníbydlení, o kterou žádají živnostníci a podnikatelé.…Banky v ČR