Banky.cz Banky.cz Kódy bank Slovensko Kód banky 5600

Kód banky 5600

Banka s kódem 5600 je Dexia banka Slovensko a.s.
Dexia banka Slovensko a.s.


Banka Dexia banka Slovensko a.s. ukončila svoji činnost dne 1.1.2012

Valné zhromaždenie akcionárov slovenskej Dexie dnes schválilo zmenu obchodného mena na Prima banka Slovensko, a.s. Rozhodnutie podlieha súhlasu Národnej banky Slovenska. Nové obchodné meno nadobudne platnosť po zápise do obchodného registra s účinnosťou od 1. januára 2012.

  Adresa: Hodžova 11, 010 11 Žilina  
  IČ:  
  SWIFT: KOMASK2X 
  Kód banky: 5600 
  Na českém trhu:  
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  Banka s kódem 5600

  Kód banky 5600

  Pro český platební styk potřebujete znát vždy číslo účtu, jehož důležitou součástí je kód banky. Pokud posíláte peníze na účet v bance Dexia banka Slovensko a.s., je nutné použít bankovní kód 5600. Kód banky je v Česku jednotlivým bankám přidělován Českou národní bankou. V přidělených kódech bohužel nelze vysledovat jednoduchý systém pro zapamatování. Server Banky.cz Vám proto nabízí kompletní přehled bankovních kódů všech bankovních institucí působících na území České republiky. Můžete si tak jednoduše a rychle ověřit do jaké banky posíláte své peníze či zjistit kód banky v případě, že znáte pouze název banky.

  Tato banka má kód 5600

  Pro mezinárodní platby je potřeba použít IBAN číslo účtu spolu se SWIFT kódem. SWIFT kód (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication - Společnost pro celosvětovou mezibankovní finanční telekomunikaci) nebo také BIC kód (Bank Identifier Code = bankovní identifikační kód) slouží s IBAN číslem účtu a jménem účtu zejména k mezinárodnímu platebnímu styku.

  Dexia banka Slovensko a.s. má SWIFT kód KOMASK2X  Banky v ČR