Banky.cz Banky.cz Kódy bank Kód banky 2260

Kód banky 2260

ANO SD (ANO spořitelní družstvo)


Družstevní záložna ANO spořitelní družstvo se dne 20.10.2017 přejmenovala na NEY SD (NEY spořitelní družstvo)

Členská schůze spořitelního družstva dne 20.10.2017 odsouhlasila plánovanou změnu názvu z „ANO spořitelní družstvo“ na „NEY spořitelní družstvo“. Hlavním důvodem změny byla potřeba odlišit se od jiných subjektů s názvem obsahujícím označení „ANO“ tak, aby nemohlo docházet k případné záměně, resp. aby byla vyloučena jakákoliv spojitost s takovými subjekty.

  Web: www.ney.cz Internetbanking: ib.anosd.cz/eib
  Adresa: ROHAN BUSINESS CENTRE, Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8 - Karlín 
  IČ: 26137755 
  SWIFT:  
  Kód banky: 2260 
  Na českém trhu:  
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  Flash news o ANO SD (ANO spořitelní družstvo)

  5.5.2017

  Nový bankovní kód 2260 pro ANO spořitelní družstvo.Záložna ANOSD začíná přijímat platby klientů přímo ve zúčtovacího systému ČNB. Dojde tak ke zrychlení převodu do kterékoliv banky v ČR na 1 den a platby budou v internetovém bankovnictví lépe identifikovány. Připojení do clearingu ČNB umožní další rozvoj produktů záložny dosud známé především garancí termínovaného vkladu s nejvyšším zhodnocením na trhu. 

  Banka s kódem 2260

  Kód banky 2260

  Pro český platební styk potřebujete znát vždy číslo účtu, jehož důležitou součástí je kód banky. Pokud posíláte peníze na účet v bance ANO SD (ANO spořitelní družstvo), je nutné použít bankovní kód 2260. Kód banky je v Česku jednotlivým bankám přidělován Českou národní bankou. V přidělených kódech bohužel nelze vysledovat jednoduchý systém pro zapamatování. Server Banky.cz Vám proto nabízí kompletní přehled bankovních kódů všech bankovních institucí působících na území České republiky. Můžete si tak jednoduše a rychle ověřit do jaké banky posíláte své peníze či zjistit kód banky v případě, že znáte pouze název banky.

  Banka, která má kód banky 2260

  Pro mezinárodní platby je potřeba použít IBAN číslo účtu spolu se SWIFT kódem. SWIFT kód (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication - Společnost pro celosvětovou mezibankovní finanční telekomunikaci) nebo také BIC kód (Bank Identifier Code = bankovní identifikační kód) slouží s IBAN číslem účtu a jménem účtu zejména k mezinárodnímu platebnímu styku.

  ANO SD (ANO spořitelní družstvo) má SWIFT kód  Banky v ČR