Banky.cz Banky.cz Štítky brigáda

brigáda

Exekuce a přivýdělek

Podal jsem návrh na insolvenci. Mám přivýdělek na DPP, na který není vedena exekuce. Mohu si příjem z DPP nebo DPČ do 3 000 Kč ponechat?

Insolvence a přivýdělek

Jak se insolvenční správce dozví o přivýdělku?

Insolvence a brigáda

Dobrý den, je možné při podání insolvenčního návrhu chodit na brigády? Příjmy nad rámec HPP se začínají zasílat insolvenčnímu správci až po schválení insolvence soudem? Děkuji za odpověď.

Brigáda a daň z příjmu

Dobrý den, co vše si musím ohlídat, pokud bych začala pracovat jako operátor chatu? Je to uváděné jako freelancer (firma má sídlo mimo EU) a zároveň bych pracovala jako zaměstnanec firmy, např. prodejce v obchodě. Jde mi o poplatky, případně daňové přiznání. Je to nějak omezené měsíčně? Případně, na co si dát pozor? Děkuji

Brigáda při insolvenci

Dobrý den, jsem v ins. řízení, přihlašují se pohledávky. Mám ke své práci ještě brigádu (jiný zaměstnavatel). Příjmy z brigády mi do vydání usnesení o schválení oddlužení zůstávají, že? Až poté se zasílají ins. správci?

Insolvence a přivýdělek

Pokračování dotazu č. 7 599: Dobrý den, chtěl bych se ještě zeptat k uvedenému dotazu. V návrhu na oddlužení manželka jiné příjmy nemá uvedeny - jedna se o za cca 6 měsíců před podáním oddlužení o měsíční částky cca 2 000 Kč. Je třeba to doplnit nebo stačí po schválení oddlužení a přidělení insolvenčního správce ho o tomto informovat? Děkuji mnohokrát.

Brigáda v insolvenci

Pokračování dotazu č. 7597: Ještě není ani usnesení o povolení oddlužení, insolvenčního správce ještě nemáme přiděleného.

Brigáda při insolvenci

Dobrý den, prosím o informaci ohledně možnosti přivýdělku při insolvenci. Mám tři vyživované osoby a z HPP mi měsíčně zůstává čistá mzda okolo 14 000 Kč. Mám možnost nastoupit na práci na dohodu u stejného zaměstnavatele. Chtěla bych vědět, zda jsem povinna i z této částky cca 3 000-4 000 Kč odevzdat poměrnou nebo i úplnou výši na insolvenci nebo zda mi zůstane výplata z dohody celá pro mně? Děkuji

Insolvence a brigáda

Dobrý den, jsem v insolvenci, mám 2 děti, příspěvek na péči a částečný invalidní důchod. Splácím měsíčně 2 400 Kč. Naskytla se mi možnost brigády, ale nevím, jestli bych musela celou částku dávat na insolvenci nebo by mi něco zbylo na domácnost. Díky za radu.

Má smysl si přivydělávat v insolvenci?

Dobrý den, prosím o informaci, jak je to s možností přivýdělku v insolvenci. Z HPP mi odchází pravidelná splátka něco kolem 12 000 Kč, mám dvě děti a jsem samoživitelka. Mám možnost u stejného zaměstnavatele mít ještě dohodu nad rámec celého úvazku. Jsem povinna odevzdat celou částku z dohody nebo mi bude jen nějak krácena a nějaká částka mi zůstane? Jednalo by se částku do 3 000 Kč měsíčně. DěkujiRychlé odkazy

Banky v ČR