Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #22371,Chci hrát poker po insolvenci

Chci hrát poker po insolvenci, Exekuce a insolvence

Dobrý den, měl jsem insolvenci na 3 roky, ta mi skončila. Chtěl bych si jít zahrát poker, ale stále mě to nechce pustit. A tak se chci zeptat, jak dlouho to trvá. Nebo musím poslat žádost, abych mohl být vpuštěn? Díky za info

Dobrý den,

z rejstříku vyloučených osob byste měl být vymazán po skončení insolvence (nechcete-li v něm pro své vlastní dobro setrvat dobrovolně). Chcete si zahrát poker? Kupte si kufřík s žetony, pozvěte kamarády, každý dejte do banku 100 Kč a vítěz bere vše. Užijete si hru a přiměřenou porcí adrenalinu a bez rizika opětovného spadnutí do dluhů.