Jak se dozvědět o zrušení společné insolvence?

Dobrý den, pokud jeden z manželů požádá o zrušení společné insolvence, informuje o tomto ins. správce nebo soud (nevim kam mohla být žádost zaslána) i druhého z manželů nebo se o tom může druhý z manželů vlastně dozvědět až když soud rozhodne o zrušení insolvence na žádost dlužníka? Děkuji

Dobrý den,

u manželů se předpokládá, že o takto závažných záležitost rozhodují společně. Ins. správce ani soud Vám nebudou dělat prostředníka. Pokud se na společném soužití, financích a dalších záležitostech nemůžete dohodnout, nechte se rozvést. Takto stále ručíte za vše společně a nerozlučně.