Jak ukončit insolvenci při nezaměstnanosti a pracovním omezení?

Dobrý den, od roku 2020 mám schválenou insolvenci. Již přes rok jsem na ÚP, kdy kvůli zdravotnímu omezení nemohu sehnat práci. OSSZ mi neuznala invalidní důchod (ani částečný) a na kartu invalidy z ÚP díky tomu také nemám nárok. Insolvenčnímu správci platím měsíčně 2 500 korun, dokládám pokusy o sehnání zaměstnání na soud. Nyní chce insolvenční správce potvrzení, že jsem stále "pracovně omezena" od lékaře (vše mu doložím na konci prosince). Budu mu zasílat i snahu o získání práce. Je možné, když budu stále v insolvenci, budu na ÚP (nebudu mít žádnou práci, insolvenci mám ještě na 3 roky), ale budu zasílat 2 500 korun, aby mi insolvenci ukončil? Děkuji předem za Vaši odpověď.

Dobrý den,

kdy přesně bylo ins. řízení zahájeno a jaká je výše přihlášených pohledávek? Pokud byl osobní bankrot zahájen po 6/2019, stačí Vám po dobu 5 let splácet měsíčně min. 2 200 Kč. U dříve zahájených řízení je třeba splatit min. 30% přihlášených pohledávek.