Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #23507, Kolik mi bude zůstávat v insolvenci z HPP a DPP?

Kolik mi bude zůstávat v insolvenci z HPP a DPP?, Exekuce a insolvence

Přeji dobrý den, mám dotaz. Mám schválenou insolvence od včerejška. Nerozumím jedné věci. Ve zprávě o usnesení schválení oddluženi není napsáno, kolik mi budou strhávat přibližně. Mám 2 zaměstnání, jednu smlouvu HPP a druhou DPP. V první práci si vydělávám u HPP 20 600 Kč. Počítám, že z toho mi budou nechávat 15 300 Kč. A na druhé práci DPP si vydělávám 8 tisíc. Kolik budu asi posílat správci? A jak se to vypočítává? Můžete mi ukázat příklad? Děkujeme moc

Dobrý den,

jde o hrubé nebo čisté příjmy? Jste ženatý, máte děti? V případě čistých příjmů a bez vyživovaných osob (bez manželky, bez dětí) by Vám z celkového výdělku HPP a DPP 28 600 Kč zůstávalo 18 004 Kč.