Přehled produktů

   
Konto 
Spořící účet 
Termínovaný vklad 
 
 

Artesa

   
KÓD BANKY
Internet www.artesa.cz více informací více
 
 

Expertní hodnocení redakce banky.cz

   

Další a snad již poslední tuctová záložna, která nemá, čím by výrazně oslnila. Jistě, úrokové sazby jsou lepší než nabízejí velké banky, ale stále výrazně nepřevyšují průměr, který je k mání mezi družstevními záložnami.


 

O bance

   

Spořitelní družstvo Artesa se pyšní dvanáctiletou tradicí prosperující finanční instituce, která s úspěchem nabízí výhodné finanční služby, termínované vklady i úvěrové produkty pro domácnosti, podnikatele a organizace. Spořitelní družstvo Artesa podléhá, stejně jako banky a ostatní peněžní ústavy, pravidlům obezřetného podnikání bank, která stanovila Česká národní banka. Plnění těchto zákonných norem Česká národní banka také důsledně a pravidelně kontroluje. spořitelní družstvo Artesa tato kritéria plní ve všech ukazatelích a její vklady jsou, stejně jako vklady u bank, pojištěny u Fondu pojištění vkladů podle zákona o bankách.


V souvislosti s prozíravou finanční politikou a obchodním růstem si spořitelní družstvo Artesa dovoluje nabízet svým členům vysoké zhodnocení finančních prostředků na termínovaných vkladech i poskytovat výhodné podnikatelské úvěry na cokoliv a v krátkém čase.


Artesa je respektovanou finanční institucí, která zakládá svou činnost na důvěryhodnosti, transparentnosti, spolehlivosti a především na bohatých profesních zkušenostech svých finančních poradců.


Všechny transakce provádí Artesa s ohledem na maximální bezpečnost a návratnost financí.


 
 
 
Hypotéky - nabídky
  • Získejte doporučení Banky.cz zdarma
  • Díky komplexní znalosti celého trhu nabízíme tu nejvýhodnější hypotéku pro Vás a Vaši situaci
  • Nejpříznivější úroky, nízké poplatky a plný servis
  • Máme silné zázemí a podporu všech bank v ČR