Artesa

Kód banky:
Internet: www.artesa.cz více informací více

Expertní hodnocení redakce banky.cz

Družstevní záložna s nabídkou produktů omezující se u fyzických osob pouze na běžný účet a spořicí produkty. Úrokové sazby jsou na družstevní záložnu bohužel podprůměrné a Artese začínají pomalu ukazovat záda i lepší banky.


O družstevní záložně

Naší vizí je být kvalitním spolehlivým partnerem všech našich členů a klientů. A vizi realizujeme skrze uskutečnění mise. Naše mise se skládá z několika aspektů: pracujeme pro spokojenost našich klientů, chceme, aby korektnost a profesionalita byly naším standardem, používáme nejmodernější technologie a vytváříme ty nejlepší podmínky pro maximální zhodnocení vašich financí.

Uctíváme ty hodnoty, na kterých stojí pravidla nejen mezilidských vztahů a dobrého byznysu, ale hlavně spokojených klientů. Na prvním místě jsou u nás lidé, podporujeme týmovou práci, respektujeme konkurenci, zakládáme si na partnerství a dlouhodobé spolupráci. Do erbu bychom si dali asi tato slova: profesionalita, kvalita, spolehlivost, rychlost a efektivita. A v klientech chceme vzbudit pocit pohodlí a jednoduchosti, kdykoli k nám zavítají.

Proč s námi? To je jednoduché – nabízíme osobní přístup a profesionalitu, nevyžadujeme nesmyslné poplatky, v portfoliu máme nadstandardní úrokové sazby na depozitních produktech (termínované vklady). Úvěry pro živnostníky i firmy poskytujeme v krátkém čase formou provozního financování či investičních úvěrů. Samozřejmě nabízíme všechny běžné služby platebního styku. Nabízíme pohodlný přístup do pobočky v centru Prahy nebo osobní návštěvu prostřednictvím našich bankovních poradců mimo Prahu.


 
Air Bank Bank Gutmann Aktiengesellschaft Bank of China Bank of Tokyo-Mitsubishi BNP Paribas Fortis SA/NV Citibank COMMERZBANK Aktiengesellschaft Crédit Agricole Creditas Česká exportní banka Česká národní banka Česká spořitelna Českomoravská stavební spořitelna Českomoravská záruční a rozvojová banka Československá obchodní banka Deutsche Bank Equa bank ERB Bank Expobank Fio banka HSBC Bank plc - pobočka Praha Hypoteční banka ING Bank N. V. J&T BANKA Komerční banka mBank Meinl bank Modrá pyramida stavební spořitelna MONETA Money Bank Oberbank AG Poštová banka, a.s. Poštovní spořitelna PPF banka PRIVAT BANK AG Raiffeisen stavební spořitelna Raiffeisenbank Raiffeisenbank im Stiftland eG Royal Bank of Scotland Saxo Bank A/S Sberbank CZ Stavební spořitelna České spořitelny Sumitomo Mitsui Banking Corporation Europe UniCredit Bank Volksbank Löbau-Zittau eG Všeobecná úverová banka Waldviertler Sparkasse von 1842 AG Western Union International Bank Wüstenrot - stavební spořitelna Wüstenrot hypoteční banka Zuno