Artesa

Kód banky:
Internet: www.artesa.cz více informací více

Expertní hodnocení redakce banky.cz

Družstevní záložna s nabídkou produktů omezující se u fyzických osob pouze na běžný účet a spořicí produkty. Úrokové sazby jsou na družstevní záložnu bohužel podprůměrné a Artese začínají pomalu ukazovat záda i lepší banky.


O družstevní záložně

Spořitelní družstvo Artesa se pyšní dvanáctiletou tradicí prosperující finanční instituce, která s úspěchem nabízí výhodné finanční služby, termínované vklady i úvěrové produkty pro domácnosti, podnikatele a organizace. Spořitelní družstvo Artesa podléhá, stejně jako banky a ostatní peněžní ústavy, pravidlům obezřetného podnikání bank, která stanovila Česká národní banka. Plnění těchto zákonných norem Česká národní banka také důsledně a pravidelně kontroluje. spořitelní družstvo Artesa tato kritéria plní ve všech ukazatelích a její vklady jsou, stejně jako vklady u bank, pojištěny u Fondu pojištění vkladů podle zákona o bankách.


V souvislosti s prozíravou finanční politikou a obchodním růstem si spořitelní družstvo Artesa dovoluje nabízet svým členům vysoké zhodnocení finančních prostředků na termínovaných vkladech i poskytovat výhodné podnikatelské úvěry na cokoliv a v krátkém čase.


Artesa je respektovanou finanční institucí, která zakládá svou činnost na důvěryhodnosti, transparentnosti, spolehlivosti a především na bohatých profesních zkušenostech svých finančních poradců.


Všechny transakce provádí Artesa s ohledem na maximální bezpečnost a návratnost financí.


 
Air Bank Bank Gutmann Aktiengesellschaft Bank of Tokyo-Mitsubishi BNP Paribas Fortis SA/NV Citibank COMMERZBANK Aktiengesellschaft Crédit Agricole Česká exportní banka Česká národní banka Česká spořitelna Českomoravská stavební spořitelna Českomoravská záruční a rozvojová banka Československá obchodní banka Deutsche Bank Equa bank Evropsko-ruská banka Expobank Fio banka GE Money Bank HSBC Bank plc - pobočka Praha Hypoteční banka ING Bank N. V. J&T BANKA Komerční banka mBank Meinl bank Modrá pyramida stavební spořitelna Oberbank AG Poštová banka, a.s. Poštovní spořitelna PPF banka PRIVAT BANK AG Raiffeisen stavební spořitelna Raiffeisenbank Raiffeisenbank im Stiftland eG Royal Bank of Scotland Saxo Bank A/S Sberbank CZ Stavební spořitelna České spořitelny Sumitomo Mitsui Banking Corporation Europe UniCredit Bank Volksbank Löbau-Zittau eG Všeobecná úverová banka Waldviertler Sparkasse von 1842 AG Western Union International Bank Wüstenrot - stavební spořitelna Wüstenrot hypoteční banka Zuno