Banky.cz Banky.cz Pojišťovny

Pojišťovny

  Pojištění - nabídka od profesionálů

  Získejte nabídku od profesionálů v oblasti pojištění. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a rychle získáte výhodnou nabídku.

  Typ pojištění

  Udaje o vás

  Typ osoby
  Jméno / název firmy *
  Věk *
  Telefon *
  E-mail *
  Stručný popis pojištění, o které mám zájem:

  (př. chci pojistit rodinný dům proti krupobití, chci zabezpečit rodinu v případě ztráty živitele, chci pojistit automobil proti odcizení, jsem pianista a potřebuji pojistit úraz svých prstů, atd.)

  Co bych měl pojistit a co nikoliv?

  Smyslem pojištění je krýt ztrátu z pojistné události, která by měla značný dopad na životní úroveň domácnosti, např. pojištění nemovitosti proti požáru => ztráta nemovitosti výrazně sníží životní úroveň domácnosti. Naproti tomu nemá smysl uvažovat o pojištění zlomeniny končetin svých dětí, neboť tato byť nepříjemná událost nikterak neohrozí životní úroveň domácnosti.

  Články ZE SVĚTA FINANCÍ

  Členská schůze ANO Spořitelní: Rosteme přes 2 miliardy

  Členská schůze ANO Spořitelní: Rosteme přes 2 miliardy

  21.6.2017, Aktuálně, Autor: Pavel Strašák

  Klienti spořitelních družstev mají právo podílet se na řízení kampeliček svou osobní účastí na valných hromadách. Každý tak může klást vedení družstva dotazy či navrhovat usnesení a tím přispívat k pozitivnímu vývoji svého spořitelního a úvěrního družstva. Co nového v ANO SD?

  Krádeže: Přestupek, trestný čin a ohodnocení škody

  Krádeže: Přestupek, trestný čin a ohodnocení škody

  19.6.2017, Peníze, Autor: Jan Budín

  Vykradené auto, vyrabovaná chata či kapsářství. Drobná kriminalita, proti které neexistuje spolehlivá obrana. V jakých případech jde jen o přestupek a kdy už se jedná o trestný čin? A jak správně ohodnotit škodu?

  Průvodce hypotékou

  Průvodce hypotékou

  12.6.2017, Hypotéka, Autor: Luboš Gregor

  Hypotéční úvěr si nebereme každý den. Pro většinu klientů je to celoživotní závazek. Redakce Banky.cz Vám přináší detailní postup sjednání hypotéky. Co je to scoring a jaké dokumenty je třeba bance doložit pro získání úvěru?

  Čtěte více
  Novinky, zajímavosti a tipy ze světa financí a bankovnictví přesně psané pro běžného uživatele

  Poradna banky.cz - ptáte se

  #3655, Příchozí ze Skotska v GBP, Platba, 24.6.2017

  Dobrý den, mám takový dotaz. Už třetím rokem žiji ve Skotsku. Účet v ČR jsem zrušila. Ale teď bych si ho chtěla znovu založit, ale online přes internet a chtěla bych tam začít posílat peníze. Mohl byste mi prosím poradit, která banka je nejlepší na tyto transakce? Ze Skotska do ČR, libry na český účet? Děkuji moc za odpověď

  Dobrý den, doporučuji Equa bank, kde máte zahraniční platbu příchozí za 29 Kč. Vedení účtu a tuzemské transakce zdarma a bez podmínek. Se založením účtu online ze zahraničí to bude obecně horší. Plně online (bez podpisu smlouvy) lze účet založit je tehdy, máte-li v ČR jiný existující účet (bance pošlete kopii výpisu tohoto účtu a na nově zřizovaný účet zašlete 1 Kč ze stávajícího účtu, čímž se potvrdí Vaše identita). Neboť jiný účet v ČR nemáte, bez podpisu smlouvy se neobejdete. V rámci ČR banky posílají se smlouvou zdarma kurýra, ale do Skotska to může být zpoplatněno či zamítnuto.

  #3654, Kde sjednat německý účet?, Běžný účet, 24.6.2017

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mohu si někde přes ČR založit bankovní německý účet a kartu? Budu se tam stěhovat, ale ne hned, ale potřebuji mít už kreditní a bankovní účet. Děkuji za odpověď.

  Dobrý den, u českých bank v ČR si lze sjednat jen český účet. Pro zřízení německého účtu se budete muset vypravit do Německa. Doporučuji si udělat jednodenní výlet do Žitavy (Zittau) či Drážďan, které jsou z ČR dopravně velmi dobře dostupné, pobočky zde má několik německých bank a historická centra obou měst jsou turisticky zajímavá.

  #3653, Jak dobít kredit?, Platba, 24.6.2017

  Jak mohu odeslat že svého účtu kredit do telefonu?

  Dobrý den, u jaké banky máte veden běžný účet? Funkci dobíjení kreditu přes internetbanking nabízejí pouze vybrané banky (např. ČS). Pokud by Vás dobíjení kreditu omrzelo, ale zároveň nechcete platit měsíční paušál, je nejlepším řešením tarif "Platím jak volám" od ČEZ. Volání 2,20 Kč/min, SMS 1,20 Kč, platíte jen to co skutečně provoláte a peníze se Vám přes inkaso strhávají každý měsíc automaticky z účtu.  Voláte-li více, pak se vyplatí přes stránky chcivyhodnejsitarif.cz sjednat dTestem vydražený tarif za 73,50 Kč měsíčně, kde máte 100 volných minut a 50 SMS. Zachování Vašeho současného čísla je v obou případech samozřejmostí.

  Prohlédnout další dotazy
  Celkem více než 3500 přehledně členěných dotazů

  Banky v ČR