LBBW Bank CZ

   
KÓD BANKY 4000
Zelená linka 844 844 822
Internet www.lbbw.cz více informací více
 
 

Vyhledat pobočku / bankomat

   
 
 
  Pobočku      Bankomat
 
 
 

Expertní hodnocení redakce banky.cz

   

Banka s kompletním portfoliem produktů nabízející vše od běžného účtu až po hypotéku. Lepší spořicí účet a stále vcelku rozumné úrokové sazby u úvěrů, které jsou však kompenzovány nemalými poplatky na vedení úvěrů. Banka zkrátka výrazně nenadchne ale ani neurazí.


 

O bance

   

Středně velká společnost mnohými považovaná za velmi moderní a přizpůsobivou - přesně to jsou charakteristiky LBBW Bank. Tato společnost nabízí lidem služby v mnoha různých oblastech, které se týkají finanční sféry. LBBW Bank CZ, a.s. vychází z bohatých zkušeností, které nabyla při působení na českém finančním trhu již od roku 1991. Za dobu existence banky došlo několikrát ke změně jejího loga a jména. Současný název LBBW Bank CZ má tato finanční instituce až od roku 2008. Předtím vystupovala pod jménem BAWAG Bank CZ a.s.


Vlastníkem LBBW Bank CZ a.s. je velmi silná finanční společnost Landesbank Baden-Württemberg. Ta se stala úplně stoprocentním vlastníkem LBBW Bank CZ a.s. Představuje jednu z nejsilnějších bank na světě vůbec. Vlastníkem této banky a celé skupiny LBBW je asociace spořitelen Bádenska-Württemberska, spolková země Bádensko – Württembersko, Landesbeteiligungen Baden-Württemberg GmbH, Stuttgart, hlavní město spolkové země Bádensko-Württembersko a v neposlední řadě také Landeskreditbank Baden-Württemberg.


V čele LBBW Bank je tříčlenné představenstvo, jehož předseda zastává i funkci generálního ředitele této banky. V dozorčí radě sedí šest členů. V současné době disponuje LBBW Bank širokou sítí poboček, jichž je v České republice celkem 24. Rozesety jsou poměrně rovnoměrně do každého většího regionu. Za dobu své působnosti v České republice byla LBBW Bank vyznamenána několika významnými oceněními. V roce 2008 byla například oceněna v soutěži Banka roku a ve stejném roce se stala také nejdynamičtější bankou v České republice.


Díky univerzální licenci udělené Českou národní bankou je schopna LBBW Bank nabídnou široké spektrum svých služeb. Své produkty nabízí jak soukromým osobám a subjektům, tak i společnostem. Jak lze tedy rozdělit bankovnictví této společnosti?


Na prvním místě je bankovnictví osobní. Do této se řadí běžné účty a jejich spravování a také různé vkladové účty, na kterých mohou nechat klienti své vložené finance dále růst. Součástí osobního bankovnictví jsou také výhodné úvěrové služby LBBW Bank. Mezi možnosti půjček u LBBW Bank patří Rychlopůjčka, Hypotéka a další možnosti půjček šitých na míru. Za privátním bankovnictvím se skrývá individuální přístup a široká škála poradenských služeb banky. Z dalších oddělení jmenujme například podnikatelé a malé firmy, export a trade finance, financování nemovitostí anebo finanční a kapitálové trhy.


 
 
 
Hypotéky - nabídky
  • Získejte doporučení Banky.cz zdarma
  • Díky komplexní znalosti celého trhu nabízíme tu nejvýhodnější hypotéku pro Vás a Vaši situaci
  • Nejpříznivější úroky, nízké poplatky a plný servis
  • Máme silné zázemí a podporu všech bank v ČR