Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #12114,Výpis z účtu

Je možné požádat o zaslání posledního výpisu z banky na email místo papírového výtisku?

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč
16.12.2020 Běžný účet

Dobrý den, je možnost v rámci ukončení smlouvy u banky (ČSOB) si zažádat, aby proběhlo zaslání posledního výpisu pouze na email a ne papírově? Mají schválně zpoplatněnou "službu", je to zcela zbytečné v dnešní době, ale někomu se to jaksi hodí. Děkuji

Dobrý den,

jaký produkt máte na mysli (běžný účet, stavební spoření, hypotéka)? Banky se snaží poplatky za papírové výpisy motivovat své klienty k přechodu na elektronické výpisy. Poplatky ve výši 30-50 Kč sotva pokrývají náklady na vytištění výpisu, zabalení do obálky a zaslání poštou (banka neplatí pouze poštovní známku, ale především čas pracovníka, který výpis připravuje). Změna na elektronický výpis by tak možná být měla.