Přehled produktů

   
Konto 
Kreditní karta 
Spořící účet 
Půjčka 
Termínovaný vklad 
 
 

Zuno

   
KÓD BANKY 2310
Email info@zuno.cz
Internet www.zuno.cz více informací více
 
 

Expertní hodnocení redakce banky.cz

   

Nízkonákladová banka nové generace od rakouské skupiny Raiffeisenbank. Velmi slušný spořicí účet, bezpoplatkový běžný účet, spotřebitelský úvěr bez poplatků a s nízkým úrokem kol 10%. Moderní web plný interaktivních prvků. Těšíme se na hypotéku.


 

O bance

   

Příběh Zuno

Jednoho dne se v Raiffeisen Bank International sešlo několik lidí, kteří si položili otázku: Nemohlo by být bankovnictví jednodušší a modernější? Mohlo, odpověděli si. A tak začalo vznikat ZUNO. Model online banky, která funguje po boku své „mateřské“ banky, mají už v několika zemích. Nyní ho přinášíme i do střední a východní Evropy. V čem je ZUNO jiné? Je otevřené a přímé. Nemluví typickým bankovním jazykem. Nenutí vás někam chodit, když potřebujete něco vyřídit. A vždycky víte, na čem jste. Myslíte, že je to nemožné? Kdepak. Opravdu chceme udělat všechno tak, aby ZUNO mohl mít každý rád. A hlavně aby vám zůstalo víc času pro sebe. Less bank, more life. To je ZUNO.

Kde najdete Zuno

Ať jste, kde jste, ZUNO je všude. V každém počítači nebo mobilu připojeném k Internetu. Naše služby můžete využívat, kdykoliv vás napadne. Svoje peníze máte vždy pod kontrolou – v pátek jako ve svátek, ve dne jako v noci. Online banking a call centrum fungují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a stejně tak i chat.

Zuno zóny

Chcete vidět ZUNO na vlastní oči? Zaskočte za námi do ZUNO ZÓNY. Rádi vás uvidíme a pomůžeme vám, s čímkoliv je třeba. Poradíme, jak co nejefektivněji využít služeb ZUNO. A navíc se můžete těšit na zajímavé lidi a netradiční pojetí, které jinde jen tak neuvidíte.


 
 
 
Hypotéky - nabídky
  • Získejte doporučení Banky.cz zdarma
  • Díky komplexní znalosti celého trhu nabízíme tu nejvýhodnější hypotéku pro Vás a Vaši situaci
  • Nejpříznivější úroky, nízké poplatky a plný servis
  • Máme silné zázemí a podporu všech bank v ČR