GE Money Bank

   
KÓD BANKY 0600
Zelená linka 844 844 844
Internet www.gemoney.cz více informací více
 
 

Vyhledat pobočku / bankomat

   
 
 
  Pobočku      Bankomat
 
 
 

Expertní hodnocení redakce banky.cz

   

Větší banka s širokou pobočkovou sítí, která se dříve specializovala hlavně na spotřebitelské úvěry, leasingy a kreditní karty, které platily na trhu spíše za ty dražší produkty, nepříliš konkurenceschopné. Banka však na sobě zapracovala a dnes nabízí bezpoplatkový běžný účet (pravda, s podmínkami typu „přiveď kamaráda“) s nejnovějšími platebními technologiemi (bezkontaktní samolepky a jiné prvky všeho druhu). I úroky u úvěrových produktů klesly do lepšího průměru.


 

O bance

   

Obrovské finanční zázemí skupiny GE (General Electric) dělá z této banky ideálního partnera pro všechny druhy finančních operací. Za svého zakladatele velice ráda označuje GE amerického vynálezce Thomase Edisona, který přišel s geniální myšlenkou spojení několika podniků pod jednu společnost, která bude vystupovat navenek jednotně. Takto ve skutečnosti pracuje GE dodnes. Působí ve zhruba 100 zemích celého světa, počet zaměstnanců již přesáhl úctyhodné číslo 300 tisíc. Vše je řízeno z americké centrály, šéfem celého představenstva GE je Jeffrey Immelt, který stojí v čele již od roku 2001.


Dnes je společnost GE velice rozvětveným koncernem. Široké portfolio jeho činností sahá od výroby leteckých motorů, přes lékařskou techniku, infrastrukturní řešení, přepravu, telekomunikace či stavebnictví až po poskytování finančních služeb. Právě finanční služby jsou asi nejznámější součástí skupiny GE, ale jak můžete posoudit, není to jediná část. Proto bychom se na GE měli dívat jako na velice silný celek, který splnil Edisonovu vizi o společnosti, která vyplní všechny sféry lidské činnosti.


GE Money je velice významnou složkou v celé hierarchii GE, zprostředkovává finanční služby pro miliony klientů (každý si zde najde své výhody, ať už je to jednotlivec či podnik). Česká republika se může pochlubit třemi sekcemi působícími na našem území, které spadají do působnosti GE Money - GE Money Bank, GE Money Multiservis a GE Money Auto. Společný název dává tušit, že se jedná o pobočky, které se zabývají finančním sektorem.


Nejvíce známá je GE Money Bank, která díky svým 218 pobočkám a síti bankomatů (jejich počet se blíží číslu 600) je neustále nablízku všem, kteří potřebují pomoci se svými penězi. Neskutečně silné zázemí skupiny GE dává GE Money Bank finanční jistotu všem střadatelům. Jedinečnost této banky je především v tom, že se stále snaží inovovat svou nabídku. Nové možnosti, které jsou stále nabízeny, poskytují běžným občanům stejné možnosti, jaké mají kupříkladu střední podniky. Všichni si zaslouží kvalitní přístup. Tyto služby už ocenili několikrát všemožné soutěže, které posuzují přístup všech bank, které působí na našem území. Právě díky své otevřenosti a hodnotám, které jsou vždy a za každých okolností směřovány na zákazníka, roste neustále počet klientů GE Money Bank. V současné době jich je bezmála 1 milion.


GE Money Bank nabízí svým zákazníkům možnost založení účtu, spoření, půjčky, hypotéky a investování. Je pouze na vás, které služby si zvolíte. Osloví-li vás společnost GE Money Bank svou vstřícnou politikou, můžete si zde založit účet i vy. Bankovní svět v České republice přeci jen postrádá silného mezinárodního hráče, ačkoliv bychom samozřejmě mohli oponovat a říci, že všechny mají zázemí zahraničních společností. Pravdou však zůstává, že GE Money Bank své zázemí nezapře. Silná a dlouhá tradice dává této bance přesně to, co každý klient očekává. Jistotu, že se o své peníze nemusí v žádném případě obávat.


Snad nejvíce známou sponzorskou aktivitou GE Money Bank je sponzorství Českého olympijského týmu (skupina GE vůbec podporuje olympijské týmy – v každé zemi, ve které má svou pobočku, se snaží podpořit myšlenku sportu, který sbližuje). Začátek tohoto partnerství se počítá od letních olympijských her, které se konaly v Pekingu. Smlouva však zaručuje spolupráci i na další hry – ve Vancouveru (rok 2010) a v Londýně (rok 2012). Díky tomuto silnému spojenectví se nemusí čeští sportovci na hrách starat o finanční zázemí a mohou se plně soustředit na své sportovní výkony, které od nich očekáváme.


 
 
 
Hypotéky - nabídky
  • Získejte doporučení Banky.cz zdarma
  • Díky komplexní znalosti celého trhu nabízíme tu nejvýhodnější hypotéku pro Vás a Vaši situaci
  • Nejpříznivější úroky, nízké poplatky a plný servis
  • Máme silné zázemí a podporu všech bank v ČR