UniCredit Bank

Kód banky: 2700
Zelená linka: 800 144 441
Internet: www.unicreditbank.cz více informací více

Vyhledat pobočku nebo bankomat

 
  Pobočku      Bankomat
 

Expertní hodnocení redakce banky.cz

Banka, která se stala čtvrtou největší na tuzemském trhu po fúzi Živnobanky a HVB Bank. Nabízí kompletní portfolio produktů, k mání je vše od běžného účtu až po hypotéku. Úrokové sazby u hypoték jsou více než konkurenceschopné, nicméně celkový dojem kazí jedny z nejvyšších poplatků za vedení úvěrových produktů. Banka dříve trpěla syndromem stovek skoro stejných pouze jinak pojmenovaných produktů u běžných účtů a hypoték, ale letos příjemně překvapila, kdy své portfolio běžných účtů výrazně zredukovala a navíc nabídla zajímavé U Konto se všemi službami zcela zdarma při min. příjmu 12 000 Kč.


O bance

Unicredit bank představuje poměrně silný bankovní ústav se zázemím hlavně ve střední a východní Evropě. Svým klientům nabízí zejména usnadnění mezinárodního obchodu a lepší kontakty nejen se zahraničními partnery. Ruku v ruce s tím jdou kvalitní služby toho nejvyššího standardu. Na českém trhu se objevila v roce 2005, od té doby se řady jejich spokojených zákazníků rok od roku rozrůstají.


Unicredit bank nabízí své služby jak pro soukromé osoby, tak pro podnikatele. Mezi klienty Unicredit bank patří cílevědomí lidé, kteří vědí, co chtějí a kam směřují, kladou důraz na kvalitu a výkonnost. Takové atributy pak očekávají i od svého bankovního ústavu. Pokud patříte k takovéto skupině lidí, je pro vás Unicredit bank ta pravá volba.


To, co nabízí Unicredit bank svým klientům, je individuální přístup ke každému z nich, což s sebou nese hledání efektivního řešení pro každého z nich tak, aby to odpovídalo jeho představám i možnostem.


V oblasti privátní klientely nabízí Unicredit bank kvalitní služby, co se týče hypoték, kreditních karet, úvěrů, osobních kont apod. Samozřejmostí je internetbanking, pomocí kterého můžete spravovat svůj účet po internetu 24 hodin denně. Není to jen úspora času, ale i úspora financí, neboť přímé, internetové bankovnictví je osvobozeno od mnoha poplatků na rozdíl od transakcí uskutečněných na pobočce. Navíc máte vysokou garanci bezpečnosti používané služby. Podobně funguje i telefonní bankovnictví.


Své služby nabízí Unicredit bank nejen pro soukromé osoby, ale i pro firmy a podnikatele. Zvláštní sektor představují svobodná povolání. Speciálně pro ně vytvořila Unicredit bank produkty odpovídající jejich potřebám. V nabídce tak třeba najdete speciální účet pro lékaře a lékárníky. Osobní finance mohou být účinně propojeny i s firemním účtem. To nejlepší řešení pro daného zákazníka mu pomůže najít školený poradce na pobočce.


Unicredit bank nabízí svým klientům několik zajímavých služeb. Jednou z nich je tzv. konto mozaika určena především těm, jež svůj účet a s ním spojené služby často využívají. Klienti za měsíční příplatek získají možnost vybrat si z obsáhlé nabídky devět bankovních služeb. Podobné služby pod názvy konto profese, business konto ad. jsou pak určeny právnickým osobám nebo fyzické osoby podnikající i bez živnostenského listu (umělci, lékaři, soudní znalci, advokáti, notáři apod.).


 
Air Bank Bank Gutmann Aktiengesellschaft Bank of Tokyo-Mitsubishi BNP Paribas Fortis SA/NV Citibank COMMERZBANK Aktiengesellschaft Crédit Agricole Česká exportní banka Česká národní banka Česká spořitelna Českomoravská stavební spořitelna Českomoravská záruční a rozvojová banka Československá obchodní banka Deutsche Bank Equa bank Evropsko-ruská banka Expobank Fio banka GE Money Bank HSBC Bank plc - pobočka Praha Hypoteční banka ING Bank N. V. J&T BANKA Komerční banka mBank Meinl bank Modrá pyramida stavební spořitelna Oberbank AG Poštová banka, a.s. Poštovní spořitelna PPF banka PRIVAT BANK AG Raiffeisen stavební spořitelna Raiffeisenbank Raiffeisenbank im Stiftland eG Royal Bank of Scotland Saxo Bank A/S Sberbank CZ Stavební spořitelna České spořitelny Sumitomo Mitsui Banking Corporation Europe UniCredit Bank Volksbank Löbau-Zittau eG Všeobecná úverová banka Waldviertler Sparkasse von 1842 AG Western Union International Bank Wüstenrot - stavební spořitelna Wüstenrot hypoteční banka Zuno