Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1045, Dotaz v bankovní poradně

Potřebujete půjčku na zahájení podnikání? Nabízíme všechny druhy půjček bezpečně a rychle

Potřebujete půjčku na zahájení podnikání ? Jsem generální ředitel společnosti Anderson , nabízíme všechny druhy půjčky , firemní úvěr, osobní půjčky , studentské půjčky a obchodní úvěr , Máte-li zájem o tuto půjčku musíte nám napište e-mailem ::: (xxx@gmail.com) . úvěr nabídku

Dobrý den všem návštěvníkům bankovní poradny,

výše uvedený inzerát je klasickým příkladem velmi nesolventního poskytovatele úvěrů. Takto se zkrátka úvěry (spotřebitelské, kreditní karty, podnikatelské, studentské, atd.) nenabízejí. Za výše zmíněnou nabídkou se pravděpodobně skrývá v lepším případě nebankovní poskytovatel úvěru s velmi nevýhodnou nabídkou (vysoký úrok + poplatky) a v horším případě rovnou lichvář či podvodník, který Vás obere o poplatky za zprostředkování úvěru, ale nikdy Vám žádný úvěr neposkytne.

Mějte se prosím před tímto jednáním na pozoru,