Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1149, Dotaz v bankovní poradně

Kolik stojí výměna kovových mincí za bankovky? Zjistěte poplatek!

Dodry den,chci se zeptat kolik stoji poplatek za vymenu kovovych minci za papirove. Dekuji za odpoved.

Dobrý den,

každá banka má tyto poplatky stanovené jinak, ale obvykle výměna mincí do určitého množství bývá zdarma, např. do 50-100 ks. U jaké banky chcete směnu provést?

V případě směny množství mincí nad bezplatný objem je optimální směnu provést v několika dnech a vyhnout se tak poplatku.