Banky.cz Bankovní poradna zdarma #121, Dotaz v bankovní poradně

Jak získat kopii potvrzení o splacení hypotéky a vymazání zástavního práva z katastru nemovitostí?

dobrý den moc vás prosím o pomoc už nevím kam se mam obrátit před časem moji rodiče paní Zdenka karová a Ludovít Kara ručili na uvěr rodiným domem sestře paní Zdence martinkové nar 30.4.1954 hypotéka byla splacená komerční banka pobočka Praha 4 poslala rodičum potvrzení aby si mohli nechat vymazat zastavní pravo v katastru nemovitostí .Rodiče ten dokument někam založili a ted nevim kam se obrátit aby jim byla poslaná kopie . pohledávka byla ze dne 12.12.1991 Z-7900002/1992-610 rodné čísla rodiču jsou Kara Ludovít 470123/788 Karová Zdenka 355531/O96 věřím že mi pomužete aspon dodat nějaký kontakt kam se mám obrátit děkuji VL.Bažantová

Dobrý den,

doporučuji kontaktovat přímo Komerční banku, která zašle kopii potvrzení obratem. Určitě to není problém a vše by mělo být rychle vyřízeno během několika málo pracovních dní.

Petr JermářBanky.cz