Banky.cz Bankovní poradna zdarma #127, Dotaz v bankovní poradně

Jak se vyhnout začarovanému kruhu dluhů a získat finanční stabilitu pro sebe i rodinu?

Dobrý den, byl jsem dlouhodobě bez práce ( duben 2011) a nyní jsem jí sehnal ( únor 2012 ).. Když jsem v době, kdy jsem přišel o zaměstnání chtěl nějakým způsobem řešit své pohledávky vůči Vaší firmě, tak mi nikdo nic neporadil a tak mi nezbývalo nic jiného, než sie zadlužovat u příbuzných a známích, abych svým závazkům dostál, ale od prosince respektive ledna letošního roku si už nemám kde půjčit , tudíž mi narůstají pohledávky ( dluhy ) a stává se z toho začarovaný kruh, poněvadž mne neustále upomínáte - věřím , že asi oprávněně, abych dostál svým závazkům a v případě výplat si strhnete z účtu veškeré finance okamžitě, tudížmne a mé rodině nezbyde nic na živobytí a na dopravu do zaměstnání ( dojíždím denně automobilem 100 km , protože z bydliště nemám jinýou možnost dopravy). Manželka se do svého zaměstnání dopravuje autobusem a nebo pěšky (10 km ). V případě bližších informací mne můžete kontaktovat na tel. čísle 605980168 tento týden v dopoledních hod. Byl bych moc rád , kdyby jste mi nějak poradili, jak z tohoto ven. L Letmajer

Dobrý den,

patrně se jedná o omyl, neb nejsme banka či instituce, u které jste si půjčil, ale pouze informační portál.