Banky.cz Bankovní poradna zdarma #130, Dotaz v bankovní poradně

Nesprávná informace o kreditní kartě - žádná karta ani GE Money Bank

Dobrý den, dne 1.4.2012 14.51 hod. jsem obdržela zprávu o neuhrazení splátky a z tohoto důvodu, že budete blokovat kreditní kartu. Tato zpráva došla na číslo telefonu 736636900. Ujišťuji Vás, že nemám žádnou kreditní kartu a ani ne u GE Money Bank. Prosím Vás o vysvětlení. Děkuji Pinkasová Olga.

Dobrý den,

vysvětlení žádejte přímo od GE Money bank. My jakožto nezávislý informační portál se snažíme obecně poradit s výběrem vhodného produktu či řešením konkrétní situace, ale odpověď na otázku proč Vám konkrétní banka píše patrně chybné zprávy Vám dokáže dát pouze ona banka.

Petr JermářBanky.cz