Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #1635, Dotaz na běžný bankovní účet

Jaké jsou rozdíly mezi bankovním účtem PO a bankovním účtem pro FO? Vyhledám pro vás potřebné informace!

24.10.2014 Běžný účet

Dobrý den, vážení, mám zdvořilý dotaz na Vaše obchodní podmínky, ceník Vašich služeb a rozdíly mezi bankovním účtem PO a bankovním účtem vedeným pro FO. Bylo by možné mi poslat odkazy kde na Vašich stránkách dohledám jednotlivé požadavky ? Děkuji. Prosím o brzké vyřízení, nejlépe do pátku tohoto týdne. Se srdečným pozdravem.

Dobrý den,

nejsme banka, ale pouze poradenský portál (tedy nenabízíme vedení běžných účtů ani jiných finančních produktů). Veškeré služby našeho poradenského portálu (bankovní poradna, srovnávače produktů, články) jsou pro Vás bezplatné.

Rozdíl mezi účtem pro FO a PO je pouze ten, že jeden je veden pro FO a druhý pro PO. Jinak se zpravidla neliší. Bezplatné účty bez podmínek pro FO nabízí mBank, FIO, Air-Bank, ZUNO Bank. Bezplatné účty pro PO pouze FIO.