Kompletní přehled bank a jejich poboček - zde najdete aktuální odkaz!

12.5.2015 Banka

Dobrý den, na Vašich internetových stránkách www.banky.cz jsem našel v sekci "Poradna" odkaz na kompletní seznam všech bank a jejich poboček. Bohužel odkaz byl už nefunkční, respektive jsem se nemohl dostat ke zdroji. Mohl bych Vás požádat o zaslání funkčního odkazu či případně kompletního přehledu? Moc děkuji! S pozdravem a hezký den. Jan (uživatel Mocnarek)

Dobrý den,

seznam všech bank a stavebních spořitelen je k dispozici zde (nad čarou jsou banky poskytující běžné bankovní služby retailu), seznam družstevních záložen zde (opět nad čarou záložny poskytující služby retailu). Pobočky jsou vypsané u každé banky zvlášť - příklad: hledáme pobočky České spořitelny:

1) na seznamu bank klikneme na Českou spořitelnu

2) na profilu České spořitelny klikneme na sekci pobočky či rovnou zvolíme na mapě konkrétní kraj/město