Jak zjistit informace o účtech založených při kuponové privatizaci?

Investice se zhodnocením až 12%
17.8.2015 Akcie a investice

v Květnu 2012 jsme si založili 3 účty u Vaší banky. Nedopatřením se nám povedlo vše kolem účtů kuponové privatizace někam založit a zůstalo jen pár věcí na jmeno Tomáš Koucký a Jiří Koucký na mé jmeno se nemůže nic najít. Co máme dělat? mate možnost něco zjistit. Díky Koucká

Dobrý den,

nejsme banka, ale poradenský portál. Jaké účty ohledně kuponové privatizace máte na mysli? Akcie (nejen z kuponové privatizace) jsou uloženy na Vašem účtu u CDCP (Centrální depozitář cenných papírů), který lze ovládat pomoci tzv. účastníka trhu s cennými papíry - např. Fio Banka a další banky.