Akcie na doručitele, Akcie a investice

Investice se zhodnocením až 12%
18.9.2015 Akcie a investice

Dobrý den, dne 8.4.převzala p. Bílková 1 ks hromadné akcie MITOP, akciová společnost se sídlem v Mimoni k provedení jejich výměny na jméno. I přes osobní urgenci u paní Bílkové (sekretářka generálního ředitele) se mi nepodařilo dodnes nějakého výsledku. Poraďte co dělat, bojím se , aby nešlo o podvod! Děkuji. Poláček Jiří

Dobrý den,

máte sepsanou dohodu o výměně akcií a potvrzení o odevzdání akcie? Pokud ne, není jak prokázat, že jste komu co předal, protože akcie na doručitele jsou anonymní (jméno majitele není nikde registrováno, protože majitelem je ten, kdo akcii momentálně drží).

Doporučuji v této záležitosti kontaktovat neprodleně MITOP (ale tentokráte někoho jiného než paní sekretářku) a v případě nereagování dále PČR (které se ale bude těžko dokazovat bez potvrzení transakce předání anonymní akcie).