Parametry běžného účtu, Běžný účet

18.1.2016 Běžný účet

Dobrý den jsem student a mám domácí úkol. Potřeboval bych jestli byste mi odpověděl/a na tyto otázky. 1)Měsíční poplatek za vedení účtu? 2)Kolik stojí výběr z bankomatu? 3)Kolik stojí výběr z cizího bankomatu? 4)Jestli je účet podmíněn platbou kartou? 5)Kolik stojí výpis poštou? 6)Jestli máte nějaké bonusy? 7)Jestli je možný výběr na přepážce a kolik stojí? 8)Jaké máte ochranné prvky při internet bankingu?

Dobrý den,

nejsme banka (nenabízíme svůj běžný účet ani jiné produkty), ale poradenský portál. Zde je k dispozici kompletní přehled a porovnání běžných účtů. Každá položka (produkt) je rozklikávací a zobrazuje dále mnoho Vámi zmíněných parametrů (měsíční poplatek za vedení účtu, poplatek za výběr z bankomatu, atd.) - každý parametr zobrazí přesný popis po najetí myší. Lepší zdroj informací pro svůj domácí úkol nenajdete:) Pokud by Vám nějaký parametr chyběl, nezbude než prolistovat sazebníky bank.