Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #2692, Doložení dokladů z Axa Banky

Doložení dokladů z Axa Banky, Banka

15.4.2016 Banka

Dobrý den, mám problém. Potřebuji doložit bankovní doklady z let 2010 od již v České republice nepůsobící Axa banky. Neví někdo, kdo a kde mi tyto podklady vydají? Děkuji. Helena

Dobrý den,

Axa sice v tuzemsku své bankovní aktivity ukončila, ale stále zde má silné zastoupení na poli pojišťovnictví. Ze zákona musí i zaniklá banka archivovat dokumenty 10 let, tedy by neměl být problém jakoukoliv dokumentaci získat - doporučuji se obrátit na Axa Pojišťovnu.