Banky.cz Bankovní poradna zdarma #281, Dotaz v bankovní poradně

Jak se vyhnout problémům s exekucí na účtu a splácet jiným způsobem?

dobry den dostala jsem exekuci na učet kterou jsem jiz vyresila splatkovym kalendařen ale po dobu splaceni se nedostanu k učtu čímz mi vznikl problem splatky u ge money kde mi kazdy mesic byla k 10 v mesici strhavana splatka jeste pred vzniktnutim problemu jsem se spojila s oddelenim pohledavek kde jsem chtela pomoci a poradit kam mohu zasilat mesični splatky bylo mi sdeleno ze mohu splacet jen prez ucet coz neni mozne složenkou tez neni mozne jsem uplne sama takze doporuceni dalsiho cloveka s uctem na preposilani take neni mozne takze mi bylo sdeleno ze kdyz prestanu platit ceka mne daleko horsi situace nez ted mohu pozadat o radu jak vsemu predejit a platit jinym zposubem nez toted zatim nic nedluzim ale pristi mesic mi tento problem vznikne mohu tomu jeste nejak predejit dekuji za odpoved

Dobrý den,

řešení je jednoduché - pořiďte si další běžný účet (GE Money bohužel vyžaduje splácení pouze z běžných účtů vedených u nich) či úvěr rovnou refinancujte i jiné banky, která Vám vyjde vstříc. Situace je naprosto absurdní a pokud se banka chová nepříliš pro-klientsky, je to signál ke změně banky.

Petr JermářBanky.cz