Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #2924, Poradce inkasuje peníze místo banky?

Jak zjistit, zda je můj peněžní převod na správném účtu?

26.7.2016 Podvod

dobry den, chtela jsem se zeptat, poslala jsem penize na tento ucet v ceske sporitelny louny panu koutnemu je poradcem skrz pujcky a ted kdyz mu volame tak nereaguje cislo uctu je:4268528349/0800 a variabilni symbol je :163812 bekuju za odpoved Drinkova

Dobrý den,

bude třeba kontaktovat Českou spořitelnu s žádostí o vysvětlení. Co jste mu vlastně poslala za peníze - splátku půjčky? Obecně poradci pouze sjednávají smlouvy - nemají oprávnění inkasovat jakékoliv poplatky či provize za sjednání produktu.