Banky.cz Bankovní poradna zdarma #3, Dotaz v bankovní poradně

Požadavek na informace o platební kartě pro členy družstva.

Dobrý den. Chci vědět něco o tom co nabízíte. Jedná se konkrétně o vydání platební karty. Jsem členem Vašeho družstva, tedy jsme na jednélodi. Uvažuji otom, pokud jsem dobře pochopil, že bych mohl požádat o vydání pl.karty .Mohli byste mi uvézt konkrétně jaké výhody bych mohl mít, kdybych Vás požádal o tuto službu. Jsem z \Nového Jičína. Pokud bych si prostřednictvím této karty mohl fin.hotovost vybírat v bankomatech ČSOB/jak mi bylo sděleno/, nemusel bych mít zbytečně další učet. Tak bych mohl komlexně využívat Vších služeb. Mám důvěru a proto očekávám Vaší brzkou odpověď. S pozdravem. Váš věrný zákazník Bár M iroslav

Zdravím,

patrně se jedná o omyl, nejsme družstvo ani jakákoliv jiná instituce nabízející bankovní služby. Našim cílem je věrohodně informovat o vybraných bankovních produktech dostupných na trhu a umožnit Vám jejich porovnání. Hledáte-li vhodnou debetní kartu k běžnému účtu, zkuste se porozhlédnout v sekci Konto, v případě kreditní karty zde. K nalezení tam jsou veškeré dostupné produkty nabízené v ČR bankami, družstevními záložnami a stavebními spořitelnami. Výběr a porovnání produktů dle zvolených parametrů, stejně jako jejich následné sjednání u konkrétní instituce je pak už jen na Vás,

S přáním dobré volby,