Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #3398, Falešná výzva k zaplacení zboží

Falešná výzva k zaplacení zboží, Podvod

22.2.2017 Podvod

Dobry den, prave mi prisel tento zjevne podvodny email: Vážený zákazníku, zakoupil jste následující zboží: Název Cena Množství Mezisoučet Hodinky SPEED RACE bílé 299 Kč 1 299 Kč Česká pošta doporučéná zásilka (Platba předem) 79 Kč 1 79 Kč Celkem k zaplacení: 378 Kč Zasíláme Vám instrukce k zaplacení výše uvedeného zboží. Variabilní symbol: 1702210007 Částka: 378 Kč Číslo účtu: 2900565807/2010 Po přijetí platby Vám bude zásilka obratem odeslána. Pokud chcete zásilku odeslat na dobírku s platbou při převzetí, stačí nám odepsat na tento email. Pouze jsem Vas chtel upozornit, ze nejaka hackerska skupina vyuziva dany ucet u FIO banky.

Dobrý den,

děkujeme za upozornění, jistě ho ocení i ostatní návštěvníci naší bankovní poradny.