Banky.cz Bankovní poradna zdarma #376, Dotaz v bankovní poradně

Česká spořitelna: Jak se objednat na určitou hodinu na konkrétní přepážku a vyhnout se zdlouhavým čekáním?

Jakým způsobem se mohu z domova objednat na určitou hodinu na určitou přepážku do pobočky v České spořitelně? Minulý týden jsem navštívila Českou spořitelnu a strávila jsem tam třičtvrtě hodiny. Dvacet minut trvalo, než jsem se dostala na řadu a dalších 25 minut trvalo, než jsem si vyměnila 100 Euro. Důvodem byl nově nasazený PC program ČS, který pracoval tak pomalu, že z toho byli nešťastní jak pracovníci ČS, tak i klienti. Můžete tento negativní poznatek prosím přenést generálnímu řediteli, aby věděl, jak jeho banka úžasně funguje? Děkuji za odpověď. Pažourková

Dobrý den,

nejsme Vaše banka Česká spořitelna, ale pouze bankovně poradenský portál. Nejste-li se svou bankou spokojená, není nic jednoduššího než se poohlédnout u konkurence - je z čeho vybírat, na trhu je dnes skoro 40 bankovních ústavů, stavebních spořitelen a družstevních záložen.

Běžné účty si můžete nechat porovnat např. zde.