Banky.cz Bankovní poradna zdarma #575, Dotaz v bankovní poradně

Jak zrušit debetní kartu od Citibank, pokud nejbližší pobočka je v jiném městě?

Dobrý den, máme debetní kartu od společnosti Citibank a chtěli bychom zrušit tu kartu musíme osobně na pobočku když jsme z Opavy a nejbližší pobočka je v Ostravě. Poraďte mi prosím jak postupovat. Předem děkuji Montagová

Dobrý den,

v tomto případě bohužel doporučuji návštěvu nejbližší pobočky Citibank a požádat o zrušení kreditní karty osobně.

Citibank je známá svým agresivním prodejním stylem kreditních karet, kdy se je snaží nutit všem, nejčastěji skrze mladé prodejce u obchodních center, na ulicích či přes call centra. Tyto karty slibující % u utracených peněz jsou samozřejmě pro lidi nevýhodné, neboť by bylo třeba utratit měsíčně doslova pomyslný "majlant", aby to pokrylo vysoké poplatky za provoz karty, které jiné slušnější banky ani nenapadne klientům účtovat.

Osobní návštěva Vám garantuje bezodkladné zrušení karty. V případě žádosti o zrušení zaslané poštou se vystavujete riziku (cílených) průtahů ze strany Citibank.