Banky.cz Bankovní poradna zdarma #644, Dotaz v bankovní poradně

Jak získat druhou kartu pro Era konto student a jak přidělit číslo pro obsluhu přes internet?

Dobrý den, mám založené Era konto student. Poštou jsem obdržela kartu s určeným číslem. Po příchodu na naši poštu jsem zjistila, že nenám druhou kartu, kterou bych svůj účet mohla obsloužit přes internet. Tak potřebuji přidělit číslo. Paní mne poslala do Brna, ale kam přesně, je tam tolik poboček, tak která mi to vydá? Děkuji za odpověď J. Houfková

Dobrý den,

v tomto Vám bohužel neporadíme, neb se jedná interní proces Poštovní spořitelny.

Nicméně doporučil bych zvážit, zda svůj běžný účet chcete skutečně mít od Poštovní spořitelny, neboť na trhu je dnes již přes 30 bankovních ústavů a najdou se i takové, které Vám dají běžný účet zcela zdarma, bez poplatků, bez zbytečných administrativních komplikací (jaké nyní zažíváte) a to vše bez podmínky statutu studenta - např. mBank, FIO Banka, ZUNO Bank.