Banky.cz Bankovní poradna zdarma #856, Dotaz v bankovní poradně

Banka, která poskytuje půjčky na občanský průkaz bez dalších otázek? Je to skutečně možné?

Dobrý den, jeden můj známý mi řekl, že mu v bance ( nevím jaké) půjčili pouze na občanský průkaz bez jiných otázek 50 000Kč ! Chtěl bych se zeptat jestli je to možné. děkuji. Tomáš K

Dobrý den,

solidní banka bude vyžadovat od klientů které nezná doložení příjmu. Chrání to jak banku tak klienta (když na to nemá, banka mu nepůjčí).

50 000 Kč vám několik málo bank formou kontokorentu či kreditní karty možná půjčí i bez dokládání příjmu. Vždy je ale vhodnější deklarovat svůj příjem a získat tím lepší podmínky (na klienty bez deklarace příjmů se vždy pohlíží jako na rizikovější a dostávají vyšší úrokovou sazbu).