Banky.cz Bankovní poradna zdarma #874, Dotaz v bankovní poradně

Co dělat, když bankomat nevyplatil částku a peníze jsou zablokované?

Dobrý den Vlastním účet v německu a při výběru z bankomatu (poštovní spořitelna) v česku došlo v důsledku nedostatečné hotovosti bankomatu k přerušení transakce a od té doby mi byla částka, kterou mi bankomat nevyplatil zablokována a nemohu ji vybrat ani na svém účtu.Jak mám v tomto případě postupovat, když ani má banka a ani poštovní spořitelna mi nechce pomoci ?

Dobrý den,

pomoci Vám musí banka, u které máte veden účet, tedy ona německá banka. Provozovatel bankomatu (Poštovní spořitelna) pro Vás není partnerem v tomto jednání/reklamaci.