Jaké ceny získala společnost Podnik Výpočetní Techniky, a.s. v minulosti?

Investice se zhodnocením až 12%
20.2.2019 Akcie a investice

Dobrý den, mám kuponovou knížku, jsou na ní 4 společnosti. Poštovní Banka, a.s , Podnik Výpočtovej techniky Bratislava Š.P , Podnik Výpočetní Techniky, a.s, Držitel Mezinárodní ceny za Kvalitu Trade Leaders club 1991. Nevíte jestli má nějakou cenu? Děkuji

Dobrý den,

Poštovní banka byla převzata IPB, která zkrachovala a Podnik Výpočtovej techniky Bratislava Š.P. je v konkurzu (akcie nemají žádnou hodnotu). Podnik Výpočetní Techniky, a.s funguje dodnes pod novým názvem RMS Mezzanine, a.s., ale akcie nejsou veřejně obchodovatelné. Můžete je nabídnout k odkupu majoritnímu akcionáři (který je ale nemá povinnost od Vás odkoupit).